Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből a haverság/barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a haverság/barátságból lehet még több?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.. körülbelül 8éves korom óta ismerjük egymást, mindig is köszönő viszonyban voltunk, mert az utcánkban lakik a nagyija és eljárt hozzá. Soha nem érdekelt igazából ki is ő, úgy voltam vele: 'milyen kedves, hogy köszön..' aztán osztálytársak lettünk.. egy gimi, napi szinten találkozás.. és szinte olyan volt, mintha nem is ismertük volna egymást. tavalyi tanévben már a majdnem tesója(hatalmas barátok az egyik osztálytárssal) által már 1-2szót hülyéskedtünk.. Azonban 2013.nyarán elkezdett megkeresni.. még semmi komoly, hanem a LoL nevezetű játékban rám írt, napi szinten hülyéskedtünk én még nem gondoltam komolyra.. 1-szer találkoztunk azon a nyáron és nagyon jó volt(persze semmi nem történt).. azóta csomó lány tetszett neki, de azóta mégis meg keres akár lecke akár az, hogy miújság.. 2hete olyan érzésem volt, mintha már több lenne.. hátulról átkarolt, utána szembe néztem vele.. de én nem tudom hogy kezeljem.. mert tudom, hogy neki mások tetszenek.. 3hete tudom ki tetszett neki, megosztotta velem. ezen a héten otthon voltam. nem keresett meg, hogy mi van velem és semmi.. nem tudom mit tegyek. lépjek előre? kerüljem ki? mosolyogjak? csábítsam? mi legyen? Lány vagyok, 16 éves

2014. febr. 1. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
csábitsd el és kérdezd meg tőle hogy mit akar tőled
2014. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
félek elhívni egy spontán találkozóra, mert nem tudom mi jönne ki belőle... nagyon sok a gonosz körülöttünk
2014. febr. 3. 23:56
 3/3 anonim válasza:
szerintem is jobb ha megkérdezed !:) A többieknek meg nem kell tudni róla.
2014. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!