Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Mit lehet tenni ilyen esetben? (tanár-diák szerelem, bocsi, hogy hosszú! )

Figyelt kérdés

A barátnőm is, én is beleszerettünk egy-egy tanárba. Csak az a bibi, hogy a barátnőm kiszemeltje már 50-es. Mindig mondom neki, hogy remélem nem sérül lelkileg, de ő ettől nem fél, egyszerűen csak rajong a fickóért és tudja, hogy egész életében emlékezni fog rá. Ő jövőre fog ballagni, én az idén (a gimiből).

Kifejtettem neki a véleményem, van esze, szóval nem hiszi, hogy lehet a dologból bármi is. Azért sajnálom szegényt. :(


Az én tanárom 11 évvel idősebb nálam. Annyi bizonyos, hogy én vagyok a kedvenc tanítványa. Barátnőm hallotta, hogy kibeszélt más tanároknak, és azt mondta, "aranyos és imádni való" vagyok. Az osztályból kb. csak engem érdekel az irodalom. Még szép, hogy ez tetszik neki. Amúgy nagyon kedves, folyton mosolyog.

Az osztályomból páran irigyek, mert engem sosem feleltet. Én nem nyaliztam neki, meg semmi, hogy megkedveljen és, hogy kivételezzen velem. Neki viszont sokszor van valami mondanivalója a számomra. Néha látom rajta, hogy kínosan érzi magát, van, hogy mentegetőzik. Egy kicsit gyerekes. :D


Szóval, lehet, hogy tetszem neki, ( annyit agyaltam ezen, hogy végül beleszerettem. :O ) de nekem biztos nem lesz merszem csinálni semmit, és ahogy a tanárom ismerem, neki sem lesz. Főként azt érzem rajta, hogy nem akarja a gyermeki lelkem bántani.


A szóbeli érettségi kínos lesz, úgy érzem... Azonban már alig várom, hogy utána elfelejthessem.


Remélem, a barátnőmnek is sikerül ugyanez jövőre.



2015. márc. 11. 16:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, kedves utolsó. :)


Egyszer te is biztos leszel szerelmes, és szívből kívánom, hogy ne kerülj olyan nehéz helyzetbe, mint én. Nem egyszerű, az biztos.

2015. márc. 11. 17:30
 12/25 anonim ***** válasza:
Bameg!! Pont mondani akartam hogy ilyen helyzetben vagyok :D
2015. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Lány vagy, vagy fiú? Remélem,hogy te azért nem a tanárodba vagy szerelmes. XD :D Amúgy vicces, hogy mik vannak. ^^
2015. márc. 11. 17:35
 14/25 anonim ***** válasza:
Sajnos én is a tanáromba,de én lehet hogy elmegyek az iskolából,amúgy én is lány vagyok
2015. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? Ő hány éves? Az rossz, ha el kell menned valami miatt a sulidból. :( Több embert is ismerek, akik iskolát kellett váltsanak.


A te tanárod közeledik feléd valamilyen módon? Te próbálsz közelebb kerülni hozzá?

Nálunk általában annyi van, hogy szinte csak nekem mondja, ha valamilyen irodalmi verseny, előadás vagy rendezvény lesz. Szeretek írni, ő általában szereti elolvasni, amit írok. Nem mind tetszik neki, de mondja, hogy sokszor nevet rajtuk, főleg az olyanokat szereti, amiben "benne vagy Te", ahogy mondani szokta.


E-maileket szoktunk írni. Persze csakis az irodalomról. Amúgy osztályfőnök helyettes is, két osztálykirándulásunk volt vele, ott is szóba elegyedett velem, persze, akkor nem a magyar volt a téma. XD "Vettél valami szépet?" Meg hasonlók.


Egyszer a hátam mögött cikizett valaki, erre a tanárom beszólt neki. Egy barátnőm hallotta ezt, szerinte gyakorlatilag megvédett.


Ha szoknyában vagyok, az általában tetszik neki. Az összes pasi perverz, mondjuk. :P


Hétfőn meg kihívott, hogy olvassam fel a házim, de úgy, hogy szabályosan rám nevetett, én meg vissza, (páran rámsasoltak, hogy ez meg mi volt?) és azután mondta: Gyere ki!

Felolvastam a házim, miután leültem, láttam, hogy rákvörös. Akkor is szoknyában voltam, mintha direkt csinálta volna az egészet...


Azontúl szeret úgy megszólítani, hogy hang nélkül a hátam mögé lopózik. Van, hogy konkrétan a székem mögé bemászik! Elég zavaró tud lenni. :(


Nem tudom mire vélni...


Kíváncsi vagyok, nálatok mi van. :)

2015. márc. 11. 17:53
 16/25 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs semmi:) én nem kezdek ki vele,és ő se velem ,nem is közeledünk egymáshoz,nagyon tartjuk a távolságot,de néha egymásra nézünk,de ő csak a tanulmányaim miatt aggódik ,mert rendes ember,és azt akarja hogy vigyem valamire,amiért hálás vagyok neki..de közbe látom hogy segíteni szeretne nekem a tanulásban,de én félek közel engedni magamhoz ennyi :D
2015. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hagyd, hogy segítsen! Ha ezt sem engeded, akkor sehogy se tudsz majd közel kerülni hozzá. Bár, lehet, hogy lemondtál már róla, ha azt mondod, hogy el fogsz menni a suliból. :( Nehéz ügy lehet... :(
2015. márc. 11. 18:02
 18/25 anonim ***** válasza:
De nem engedhetem magamhoz közel,mert úgy nehezebb lenne,épp miatta teszem
2015. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Megértelek...ha így látod jónak. Szerintem az lesz a legjobb mind a kettőnknek, ha megpróbáljuk őket elfelejteni...
2015. márc. 11. 18:20
 20/25 anonim ***** válasza:
Neked miért kéne elfelejtened? te neked van esélyed
2015. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!