Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Mit lehet tenni ilyen esetben? (tanár-diák szerelem, bocsi, hogy hosszú! )

Figyelt kérdés

A barátnőm is, én is beleszerettünk egy-egy tanárba. Csak az a bibi, hogy a barátnőm kiszemeltje már 50-es. Mindig mondom neki, hogy remélem nem sérül lelkileg, de ő ettől nem fél, egyszerűen csak rajong a fickóért és tudja, hogy egész életében emlékezni fog rá. Ő jövőre fog ballagni, én az idén (a gimiből).

Kifejtettem neki a véleményem, van esze, szóval nem hiszi, hogy lehet a dologból bármi is. Azért sajnálom szegényt. :(


Az én tanárom 11 évvel idősebb nálam. Annyi bizonyos, hogy én vagyok a kedvenc tanítványa. Barátnőm hallotta, hogy kibeszélt más tanároknak, és azt mondta, "aranyos és imádni való" vagyok. Az osztályból kb. csak engem érdekel az irodalom. Még szép, hogy ez tetszik neki. Amúgy nagyon kedves, folyton mosolyog.

Az osztályomból páran irigyek, mert engem sosem feleltet. Én nem nyaliztam neki, meg semmi, hogy megkedveljen és, hogy kivételezzen velem. Neki viszont sokszor van valami mondanivalója a számomra. Néha látom rajta, hogy kínosan érzi magát, van, hogy mentegetőzik. Egy kicsit gyerekes. :D


Szóval, lehet, hogy tetszem neki, ( annyit agyaltam ezen, hogy végül beleszerettem. :O ) de nekem biztos nem lesz merszem csinálni semmit, és ahogy a tanárom ismerem, neki sem lesz. Főként azt érzem rajta, hogy nem akarja a gyermeki lelkem bántani.


A szóbeli érettségi kínos lesz, úgy érzem... Azonban már alig várom, hogy utána elfelejthessem.


Remélem, a barátnőmnek is sikerül ugyanez jövőre.



2015. márc. 11. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Köszönjük hogy megosztottad velünk ezt a remek történetet.
2015. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,és legalább megnyugszol
2015. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az érettségi előtt semmiképp sem tehetem. Nagyon kínos lenne az egész... Utána talán, de nincsenek reményeim.
2015. márc. 11. 16:49
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha van barátja akkor ne tedd ki ennek
2015. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, ezt nem mondtam, én lány vagyok, ő meg egy 30 éves férfi, harmadik éve van a sulinkban, engem második éve tanít, és tudtommal nem volt ez idő alatt senkije.


Az anyukája is tanít engem, és tőle azt is tudom, hogy szokott rólam beszélni a fia.

2015. márc. 11. 16:55
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs senkije akkor lehet hogy van esélyed,sőt nagy.

Jővőre próbáld meg,ha nem megy el előbb persze

2015. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ő nem fog, én viszont most érettségizem. A szóbeli nekem biztos kellemetlen lesz. Versmondáskor se bírok a szemébe nézni, szóval nem tudom, hogy júniusban mi lesz.


Azért látom borúsan ezt a dolgot, mert, ha lenne is belőle valami, utána hogyan tovább? Az egyetem messze van innen. Egy távkapcsolatot pedig annyira nehéz elképzelni... :(

2015. márc. 11. 17:05
 8/25 anonim ***** válasza:
De ha nem mondod el,akkor nehezebb hidd el,mindig ez fog benned lenni,mit lett volna,ha nem tudsz a szemébe nézni,akkor az nehéz helyzet,ilyen mindenkivel van,önbizalomhiány
2015. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tudom én, hogy rossz, ha magamban tartom, de egyszer beleszerettem a legjobb barátomba, megmondtam neki, erre nézett egyet, és annyit kommentált hozzá: b*zdmeg.


Azóta nem beszélünk, 1.5 évig tartott, mire kihevertem. Belátom, hogy hülye voltam, hogy szerettem, a srác meg egy bunkó paraszt. Szóval van egy negatív élményem.


Annyira hangyának érzem magam... Egy 19 éves lány valljon szerelmet egy 30 éves férfinek? Igazából semmi extrémet nem látok ebben a helyzetben, de az olyan rémes lenne, ha kinevetne, vagy, ha megmondaná, hogy gyerek vagyok még stb. Bunkó nem lenne az biztos.


Igazából csak akkor mernék szerelmet vallani újra valakinek, ha nagyjából megbizonyosodnék afelől, hogy tényleges esélyem van.


Ez most olyan lutri jellegű. Ha tetszem is neki, van elég esze, hogy felfogja, nem lenne olyan egyszerű a dolog és így is, úgy is visszautasítana. Én legalábbis így érzem.


Szerintem még gondolkodom ezen egy kicsit...

2015. márc. 11. 17:20
 10/25 anonim ***** válasza:
Kockázat mindig van sajnos,ilyen az élet,én sose voltam szerelmes,de átérzem a helyzetedet,és ha látod hogy őszinték a lépései feléd,és valóban úgy érzed legbelül hogy itt az idő akkor mond el.
2015. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!