Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg vérbeli lúzer lennék?

Tényleg vérbeli lúzer lennék?

Figyelt kérdés

nagyon rossz vagyok matekból, egyszerűen nem értek hozzá. az emberek nem törődnek velem, a suliban még csak hozzám sem szólnak, ha én odamegyek, pár mondat után figyelmen kívül hagynak. a fiúk bunkók velem, talán azért, mert lapos vagyok (mell-segg egyaránt), és ráadásul még szemüveges is. jelentéktelen a külsőm. nincs egy haverom se. még csak nem is beszélgettem pasival. bárminek állok neki, melléfogok, kézügyességem sincs, állandóan beégek. egy tojást sem tudok sütni. úgy látom, minden lány a környezetemben részben sikeres és szép, de engem valahogy az égiek kitaszítottak a kegyeikből... tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de nem fogom összehasonlítani magam az afrikaiakkal, számomra ez valós gond, mert egész nap lehangolt vagyok, egy nullának érzem magam.

16/l



2015. márc. 10. 16:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgwtni valakivel akkor nekem írhatsz:) 16f
2015. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Jani Belucci válasza:
Szerintem főleg itt a hozzáállásoddal van a gond
2015. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
32: lehet.
2015. márc. 10. 18:38
 34/34 anonim ***** válasza:

-Nem

-matek-->nem mindenki érti erre születni kell/nyalni a tanárnak/tanulni(bár ez nem eredményes mert hiába tudod, ha nem érted)

-nem törődnek veled-->több időd van magadra

-lapos-->pfff ez legyen a legnagyobb problémád, egy igazi férfi nem azt fogja nézni

-szemüveg-->ha nagyon zavar akkor kontaktlencse vagy lézeres műtét, de nem nagy gond

-kézügyesség-->ahhoz születni kell, egyszerűen ezt örökölted

-tojás-->én se tudok többet egy zsíros kenyérnél

-másokhoz való hasonlítás(más lányok)-->sz*rjál bele, talán jobbnak tűnnek nálad MOST MÉG , de nagy részük a társadalom bábja, örülj hogy te nem vagy az, később amikor lesz munkád, lakásod esetleg férjed és gyerekeid, akkor tekints rájuk és nézd meg mivé lettek, legalább a negyedük semmit se fog elérni

2015. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!