Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg vérbeli lúzer lennék?

Tényleg vérbeli lúzer lennék?

Figyelt kérdés

nagyon rossz vagyok matekból, egyszerűen nem értek hozzá. az emberek nem törődnek velem, a suliban még csak hozzám sem szólnak, ha én odamegyek, pár mondat után figyelmen kívül hagynak. a fiúk bunkók velem, talán azért, mert lapos vagyok (mell-segg egyaránt), és ráadásul még szemüveges is. jelentéktelen a külsőm. nincs egy haverom se. még csak nem is beszélgettem pasival. bárminek állok neki, melléfogok, kézügyességem sincs, állandóan beégek. egy tojást sem tudok sütni. úgy látom, minden lány a környezetemben részben sikeres és szép, de engem valahogy az égiek kitaszítottak a kegyeikből... tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de nem fogom összehasonlítani magam az afrikaiakkal, számomra ez valós gond, mert egész nap lehangolt vagyok, egy nullának érzem magam.

16/l



2015. márc. 10. 16:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy vérbeli lúzer vagy-e. Mindent írtál, csak a vércsoportodat nem.
2015. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

8: úgy, hogy nem. pár héttel ezelőtt este hatkor megtámadtak egy lányt, aki sírva szabadult be abba az üzletbe, ahol mi voltunk, azóta csak nőtt a szigor. nem szeretik, ha eljárok itthonról akárcsak a városba, különösen apa, este még életemben nem voltam kint egyedül, bár ez még nem is olyan nagy gond. igyekszem nem törődni annyira velük... csak sokszor nehéz.

9: nagyjából az egész :D fogalmak gyakorlattá tétele, egyenletek.

10: már hárman vagyunk. :D

2015. márc. 10. 16:47
 13/34 A kérdező kommentje:
11: ezen sírok :D:D:D
2015. márc. 10. 16:47
 14/34 anonim ***** válasza:
Jó, de napközben egy-két baráttal azért elmehetsz nem?:)
2015. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
14: ha barátokról lenne szó, szívesen. de esküszöm, hogy egy ember sincs, akivel kimozdulhatnék, volt egy barátnőm, de ő lesz.ar, amúgy is elkallódott.
2015. márc. 10. 16:50
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2015. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Igen az vagy. Én nem akarok bunkó lenni, és az egy dolog hogy külsőd nem egy modell alak, dehogy a leírtak alapján a belsőddel sem fognál meg az is biztos.


Én tényleg nem értem ezeket kérdéseket. Tudjátok hogy valami gond van veletek, és akkor eljöttök ide hogy megerősítsék még többen, vagy hogy sajnáltassátok magatokat, tökmindegy melyik mert úgy sem fog változni semmi.


A szemüveg önmagában nem gond, lapos a melled és a segged? Táplálkozz rendesen menj el edzeni. Tanulj meg szolidan sminkelni, öltözködj szépen. Szarul megy a matek? Drágám az interneten több minden fenn van, többet tanulhatsz mint iskolákba. Hazamész matekozol 1 órát mindennap és kész, az érettségit általános iskolások megtudnák csinálni.


Az ismerkedés már nehezebb téma, ha már ki lettél rekesztve az gáz, nehéz visszakerülni. Találd fel magad!

2015. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon rossz hallani, ha tényleg így van.

Nem szoktál szórakozni vagy mivel töltöd az időd?

2015. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Hát ez szuper, már hárman vagyunk! xdd Nekem sincsenek barátaim/haverjaim sajnos...:| Jó a lvl 85 Dk-m azért ott van :3
2015. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

The shyy: nem akarom sajnáltatni magam, egyszerűen érdekelnek a vélemények. ha megerősítés, akkor az! legalább tudom. szerinted az vagyok? rendben, köszönöm, hogy őszintén megosztottad velem. erőszakból viszont nem fogok benyomulni egy társaságba, edzéssel meg kajával nem tudom növelni a mellméretem, de a többit majd igyekszem... beiktatni.

18: nem járok sehova :') a szórakozásom az internet, vagy a tévé, vagy hogy a szüleimmel sétálunk. ennyi az életem.

2015. márc. 10. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!