Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet kevés pénzzel...

Hogyan lehet kevés pénzzel csajozni? Spórolós taktikákat kérnék .

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

egy randi értéket az együtt töltött pillanat adja és jómagam :) egy olcsó program többet ér mint egy,drága vacsora mondjuk,aminek értéke pinában mérve is kétséges hogy vissza forog,legalábbis időn belül


nem vagyok sóher ember,csak olyan valaki aki az igazán fontos dolgokat értékeli :) a megmaradó pénzt

2015. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Bartosista zsíroskenyeret is ehettek.
2015. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Amit a 10-es leírt az az,ami totál nem igaz.A nők pont az ellenkezőjét akarják,és nem ezt.De hát etessétek be nyugodtan őt is,mint mindenki mást...

Lassan 8 éve udvarias,kedves,előzékeny vagyok,lehet velem értelmesen beszélgetni,és mi az eredménye?Hogy soha nem volt még barátnőm,de ennél tovább megyek,soha nem kerültem még közel nőhöz sem.Míg akik ennek az ellenkezői,bunkó,megalázó,semmibe veszi a nőket,azok után meg tonnaszámra futnak a nők,és bármit megtehetnek velük.Nos? Mindenki gondoljon amit szeretne ezek után... :)

23/F

2015. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!