Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti milyen taktikákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti milyen taktikákat alkalmaztok, hogy elcsábitsatok egy fiút?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bájos, elbűvölő és cuki vagyok (kicsit sem egoista#)
2014. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Elég intelligens és humoros vagyok, jól bánok a szavakkal, jó manipulátor vagyok. Hamar ráérzek, mi az, ami valakinek bejön, és azt az oldalamat adom neki. Tudok úgy játszani a szavakkal, hogy imponáljak neki.

Persze komoly kapcsolatra így nincs értelme tervezni, de ha csak egy csábítás a cél, akkor simán.

Mellesleg az sem hátrány, hogy nem nézek ki rosszul.


Ha pedig komolyan gondolom az illetővel? Akkor adom önmagamat. Egy kis extra kedvességgel félturbózóm, de nem szoktam trükközni, semmi értelme, az csak nekem is energiapazarlás hosszú távon. Hamar kiderül, ki az, akinek bejön a stílusom, ki az, akinek nem. Olyan után meg sosem futok, akinek nem vagyok szimpatikus.


22L

2014. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. máj. 18. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Megmutatom a cicim...
2014. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Humort főleg!De nem szorulok taktikákra.
2014. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem taktikázok, a munkámba meg úgy az életbe is gyakran kell manupulálnom másokat családban erre nem vagyok hajlandó. Egyébként önmagam adom nem próbálok elbővölő vagy cuki/aranyos lenni (nem is vagyok az a legkevésbé se).

Ugyankkor hozzátartozik, hogy bár már nem vagyok tini nem találkoztam még olyan pasival akit tényleg el akartam volna csábítani.

2014. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem taktikázom, magamat adom.
2014. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!