Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti milyen taktikákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen taktikákat dobtok be, hogy lenyűgözzetek, megszerezzetek egy fiút?

Figyelt kérdés

Én tudomásom szerint semmi ilyet nem szoktam csinálni. Ha beszélek egy olyan fiúval, aki tetszik nekem, akkor sokat mosolygok és folyton a szemébe nézek. Ha még nem beszéltem vele, akkor általában nem félek írni neki, hogy legalább a neten beszélünk.

Ha megtetszik nektek valaki, akkor hogyan kezdeményeztek? És ha már beszéltek, akkor hogyan mutatjátok, hogy kell nektek az a fiú?

:)


2014. júl. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs taktikám, csak magamat adom. Ez is bőven elegendő szokott lenni. :)
2014. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell itt annyira kezdeményezned, én furának tartom egy lánytól. Mivel én nem barátkozok a lányokkal, és ha elhívlak találkozóra, és eljössz az már számomra egyértelmű jelzés :P 25/f
2014. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fényember ***** válasza:
100%
Magamat adom, hisz abban én vagyok a legjobb! :)
2014. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt szoktam. :)

Csak azért gondoltam, hogy felteszem a kérdést, mert kifejezetten flörtölni nem szoktam, meg szerintem nem is tudok, és arra lettem volna kiváncsi, hogy hogyan kell, és más hogyan csinálja.

2014. júl. 21. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell taktikázni,hiszen akinek tetszel,annak önmagadért tetszel.
2014. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent jól csinálsz, így tovább, és nem is keveredhetsz kínos szituációkba,praktikák miatt, ha mindig őszinte vagy...
2014. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!