Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sos. Barátokat keresek!...

Sos. Barátokat keresek! Pesthez közel van, aki szívesen mászkál, beszélge? .19/L

Figyelt kérdés

már nagyon unatkozom, ismerőseim akikkel mennék bárhová mindd lusták megmozdulni. Legjobb barátnőmmel aki volt, már egy jó ideje nem tartjuk a kapcsolatot..

Hiányzik h mikor nincs mit csinálni, valakivel kitaláljak egy programot. Rugalmas vagyok és spontán. Aki gondolja irjon! Köszi



2015. márc. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár hivatalosan nem pesti vagyok, de bizonyos időközönként szoktam feljárni oda néhány napra. Ez így nagyon kizáró tényező??

21/F

2015. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia:)

Ha van kedved nekem nyugodtan írhatsz:)

Nekem is ilyen kis lusták a barátaim...szóval írj ha szeretnél:))

17/L

2015. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De szeretnék Pesten lakni... de jobb, hogy nem, így még nehezebb a neten barátokat találni. Jelenleg senkinek semmi szüksége rám, még saját magamnak sem kellek. 24/F
2015. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok, az ismerőseim csak hétvégente mozdulnak ki és akkor is csak bulizni. Van egy páros, akikkel találunk ki néha programokat, de sajnos 3.-nak lenni nem az igazi. Fogalmam sincs hol kéne barátkozni. 22F Bp
2015. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én is voltam 3. "kerék", tudom én is milyen és nem valami kellemes :D
2015. márc. 9. 07:03
 6/7 A kérdező kommentje:
márcsak azt nem értem hogy került a kérdésem a szerelem szex kategóriába ha én az emberek és barátság kategóriába irtam....
2015. márc. 9. 07:15
 7/7 anonim válasza:
Valakit esetleg egy fiatal meleg fiú barát nem érdekel?
2015. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!