Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Depressziós vagyok a külsőm...

Depressziós vagyok a külsőm miatt? L

Figyelt kérdés

Dolgozom, de mire befizetek mindent, addigra jó, hogy nem vagyok mínuszban, így abszolút nem tudok magamra költeni. Hogy normális ruháim nincsenek, abba már beletörődtem, viszont pár hónapja sikerült eltörni az első fogam. Nem jutottam el vele orvoshoz, így láthatóan elromlott. A munkaadóm nem fizeti a biztosításom (külföld, itt ez így megy), magamtól meg mire összegyűjtök annyit, hogy ki tudjam fizetni a fogorvosi kezelést, addigra menthetetlen lesz a fogam.

Normális, ha már kést depressziós vagyok emiatt?


(Nem tudok munkahelyet váltani, mert ezt is nehezen találtam, suli mellé csak félmunkaidőset tudok bevállalni, ott meg nem jár biztosítás)


21L


2015. márc. 6. 15:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Normális teljesen szerintem.Én például olyan 5-6 éve gyűjtöm a pénzt rá,hogy megcsináltassam a fogaimat rendesen,most mikor végre lenne pénzem rá,most meg időm nincs rá,hogy elmenjek és megcsináltassam...
2015. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nekem csak ezt az egyet kell szerencsére.

Nem, a szüleim nem segítenek.

2015. márc. 6. 16:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Én inkább vállalnék akkor majd valami alja munkát. Tudom, mások vagyunk, de a fogsorom az egyetlen, amire büszke vagyok (...), ha valami történne vele, otthagynám a még friss munkámat és rohannék helyrehozatni ott, ahol támogatott a kezelés - otthon. Aztán amint visszaértem, gőzerővel elkezdenék új állást keresni. Elfogadnám, hogy "a fene vigye el, de nehezen találtam meg azt is!", de nem vagyok hajlandó egy teljes hiányzó foggal és begyulladt ínnyel élni, mert abból aztán tényleg nehezen fogok kilábalni.


Valami szar munka mindig van, ami hoz pénzt, míg nem találni mást.

2015. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez se egy álommunka. Otthon meg nincs hol laknom, azért nem tudok ott munkát keresni.
2015. márc. 6. 16:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Költözz külföldre! Itthon becsületes munkából esélyed sincs normálisan élni. Emiatt kellene aggódnod, nem a külsőd miatt.
2015. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, írtam fentebb.
2015. márc. 6. 16:09
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy külföldön albérletben?? Mert ott talán az a legdrágább. Ha igen, akkor esetleg betudnál társuli valakikhez vagy hirdetést feladni, hogy lakót keresel. Így feleződhet ez a költséged.


Elhiszem, hogy rossz most neked, de kitartást! Ha elvégzed a sulit, akkor szerintem javulni fog az anyagi helyzeted is.


Fel a fejjel, lesz ez még sokkal jobb is.

2015. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!