Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Súlyos önbizalomhiányom van,...

Súlyos önbizalomhiányom van, hogy fogadjam el a külsőm?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy változtatni kell a külsőnkön, h jobban érezzük magunkat, én próbáltam is, de nem megy!

Először is ami miatt gyűlölöm magam, az a testalkatom, nagyon vékony vagyok, amin nem tudok változtatni, mert ilyenek a génjeim, az anyagcserém nem tudom befolyásolni, pedig mindennel próbáltam már felszedni kilókat, megszenvedtem érte! Az arcszrekezetem még elfogadnám, ha nem lenne nagyon pattanásos..a létező összes krémet próbáltam már rá, de semmi, gyógyszert nem mertem eddig iratni, mert a mellékhatásai nekem veszélyesek, de elhatároztam h nem baj, ha vérzik a szám v bármi, el akarom tüntetni őket, ezért bejelentkeztem bőrgyógyászhoz, de csak áprilisra írt ki..(tudom hamarabb kellett volna bejelentkeznem :( de lebeszélt a kozmetikus a gyógyszerről) addig nem tudom h tudjak tükörbe nézni, iskolába se mentem ma a külsőm miatt, meg ez előfordult már párszor az évben. suliban nem cikiznek, csak ritkán vicces megjegyzést tesznek, de én nagyon érzékeny vagyok ezekre is. lehet vmilyen betegségem van, mert tényleg ijesztően kevés az önbizalmam


2015. febr. 16. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor nem gond hogy vékony vagy
2015. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked leginkább egy pszichológus kellene.

Nagy valószínűséggel a külsőddel nincs probléma, csak a fejeddel, azzal is belül.

Mások átlagosnak gondolhatnak.

Ha mutatsz képet tudok objektív véleményt mondani.

2015. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ebből nem tudtam eldönteni, hogy fiú vagy lány vagy e...

és a korodat sem tudom pontosan belőni...


de suliban nem cikiznek miatta...tehát te fújod ezt ennyire fel és nem a többiek miatt jön ez...benned van a hiba...de nem a külsődben hanem a fejedben...ha kamasz vagy akkor a pattanás természetes, idővel megszűnik...de nézd meg a szüleid arcát ők pattanásosak??? szóval olyan leszel valószínűleg mint ők...addig meg kezelned kell ahogy tudod, de sokat nem tudsz ellene tenni, ha abban a korban vagy...


a vékony alakért sokan a fél veséjüket odaadnák...én is hasonló génekkel rendelkezem mint te szóval tudom, hogy milyen érzés...mondjuk én átlagos vagyok nem "nagyon vékony", de lehet csak te látod magad annak és te is átlagos vagy...igazából ha nagyon akarsz tenni ellene akkor sport és "megfelelő táplálkozás" a kulcs...én próbáltam egy elég durva hülyeséget :D étvágynövelő gyógyszerekkel hízni...sikerült is 12 kilót felszednem 1.5 hónap alatt aztán 2 hét alatt le is ment több mint a fele, miután visszatértem a "normális étkezésre"...szóval ha nem vagy hajlamos rá nem könnyű elhízni :) ha szeretnél felszedni akkor sportolj az meghozza az étvágyat...


de amúgy nem maga a vékonyság a probléma hanem az igénytelenség...tehát nézhetsz ki jól vékonyan is...


21F

2015. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Súlynövelés testedzés + étkezés által

Ha nem edzel rendesen a sok kajálás mellett, akkor soha egyáltalán ne várd hogy nőni fog a súlyod.

Két fajta lehetőség van:

A, Fegyencedzés. Olvasd el a Fegyencedzés című könyvet.

B, Súlyzós edzés. Olvasd el a [link] oldalt, ami ezzel foglalkozik és ott azon az oldalon letölthető A sárga kapszula könyv.


2. Pattanások.

A, Aloe Vera gél; lehet kapni bármelyik DM-ben vagy Rossmann-ban. Nem krém, hanem gél, tehát nem zsíros alapú, hanem hamar felszívódik. 1400 forint általában egy kis flakon, ami 1 hónapig elég tisztességes, napi 2 használat mellett.

[link]

B, vitaminok szedése; nem a kisbaba adagok, amiket a sima boltokban lehet kapni, hanem a testépítőknek (+normális embereknek szánt) normális adagok

[link]

C, egészséges ételek evése; semmi gyorskaja, tészták, zsíros fosok; amiket eszel, az csirke/hal, rizs, zöldségek, gyümölcsök és magvak 80%-ban


A fenti tanácsokat úgy mondom, hogy nekem konkrétan ezek segítettek és változtatták meg az életemet ezekben a kérdésekben.

2015. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok és nem küldök képet bocsi
2015. febr. 16. 08:09
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon vékony vagyok, extrém ektomorf alkat
2015. febr. 16. 08:11
 7/8 A kérdező kommentje:
nem cikiznek minden nap, de érzékeltetik azért h mi van..viszont nem vagyok azért állandó támadások célpontja
2015. febr. 16. 08:16
 8/8 anonim ***** válasza:

197 cm magasan voltam 74 kg!


Most feljöttem 83 kg-ra 1 év edzés után és sosem volt még ilyen jó a tükörbe nézni.

2015. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!