Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Depressziós vagyok a külsőm...

Depressziós vagyok a külsőm miatt? L

Figyelt kérdés

Dolgozom, de mire befizetek mindent, addigra jó, hogy nem vagyok mínuszban, így abszolút nem tudok magamra költeni. Hogy normális ruháim nincsenek, abba már beletörődtem, viszont pár hónapja sikerült eltörni az első fogam. Nem jutottam el vele orvoshoz, így láthatóan elromlott. A munkaadóm nem fizeti a biztosításom (külföld, itt ez így megy), magamtól meg mire összegyűjtök annyit, hogy ki tudjam fizetni a fogorvosi kezelést, addigra menthetetlen lesz a fogam.

Normális, ha már kést depressziós vagyok emiatt?


(Nem tudok munkahelyet váltani, mert ezt is nehezen találtam, suli mellé csak félmunkaidőset tudok bevállalni, ott meg nem jár biztosítás)


21L


2015. márc. 6. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
normális, kitartást
2015. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Otthon vagyok biztosítva, d nincs szabadságom még, hogy hazamenjek. Végleg hazaköltözni meg nincs is hová.
2015. márc. 6. 15:54
 3/17 A kérdező kommentje:
kész depressziós
2015. márc. 6. 15:55
 4/17 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? gondolom normális dolog a depresszió ha adottak a körülmények :)
2015. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Aki hagyja magát depresszióba esni az simán idióta. Most már én is tudom.
2015. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az, hogy normális-e, ha ettől ennyire ki vagyok készülve.
2015. márc. 6. 15:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne várd meg a szabadságot. Lehet, 3-4 munkanapból kimaradsz, kevesebb lesz a fizu, de ez bőven megér annyit, hogy nem fog fájni a fogad / rohad el / lesz bármi baja. Én kivennék egy "betegszabit", nem érdekes, hogy nem fizetik, van, ami fontosabb annál.
2015. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg ronda az egész fejem:/
2015. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még semmilyen szabadság nem jár, betegszabi se, mert nem dolgoztam még le 3 hónapot.
2015. márc. 6. 15:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem első a fogad/egészséged. Ha hagyod teljesen elromlani akkor egy normális jóval több lesz.

Szüleid nem tudnak kisegíteni?

2015. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!