Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt valaki, aki kijött...

Van itt valaki, aki kijött már szociális fóbiából valamilyen terápiával?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a direktmarketing értékesítés segített. Rá voltam kényszerülve, hogy beszélgessek az emberekkel a munka miatt. Nagyon sokat lendített a beszélőkémen.
2015. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nem jöttem ki belőle,de fejlődök vele. a terápia neve: csináld azt amitől félsz..de persze kis lépésekben.. pl. veszel valamit egy boltban ami nem önkiszolgáló, keresel magadnak 1 munkát, stb. de kell hozzá motiváció.. nekem kb azóta van,hogy barátot találtam magamnak (interneten keresztül!)..NAGY csoda volt és mai napig is az minden perce.. sajnos távkapcsolatban élünk, de motivációt kaptam,hogy elköltözzek és megpróbáljam eltartani magam, ami nagy szó.. persze félek tőle,de egy próbát megér (23L)
2015. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kurtz Bickle ***** válasza:
Igyál és járj el nyilvános wécékbe (mozi, iskola, színház) maszturbálni.
2015. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!