Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki, aki meg tudná ezt...

Valaki, aki meg tudná ezt fejteni nekem? 14L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régebben gonoszabb volt velem...

De mostanában is. Meglöki a táskám, beszól..

De egyébként megnéz, szemez velem , és szóban egész kedves... Ha teheti, rámnéz, és sokszor látom magamelőtt a mélykék szempárt...

Elég sokszor megy el mellettem szorosan, vagy van a közelemben. De ez még nem jelent semmit!

Volt egy hosszabb "szemezésünk" amikor szembe mentem vele, és ő megbámult, de nem számítottam erre, éppen én is megbámultam, ezért kb 3-4 mp-ig néztünk egymás szemébe

Nem értem...

Komolyabb, csendes, visszahúzódó fiú, de emellett éretlen, vagy hogyan áll ez össze?

Tetszem neki csak ovis?

Vagy ne is reménykedjek?

Kérlek, mielőtt még leírnád, mennyire tipikusan tini vagyok bláh, vagy, hogy nem érdekel/le..rod/milyen hülye vagyok csak meg akar du.gni, akkor ne tedd! Inkább ne pazarold rá az idődet! Köszönöm! :-)


14L



#Hogy írják azt #hogy fejteni?
2015. febr. 28. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy félénk, éretlen fiúról van szó, akinek tetszel.


Nyugodtan viheted ezt a gyereket, egy veled egykorú, de már érettebb lánynak nem kéne.

2015. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglöki a táskád?Ez a fiú egy vadállat lehet,szerintem jobb ha máris felbérelsz egy személyi testőrt a saját és táskád tepsi épségének érdekében XD
2015. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából az összes válasz írója a fenti, kért elleni filozófiával élt. Másvalaki, aki nem ítél el rögtön, és van benne valamennyi megértés?
2015. febr. 28. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, köszi a levelet, ment is vissza rá a válasz :-)


Ezt a témát meghagyom a kellőképpen értelmes embereknek :D

2015. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!