Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők tolerálnák, ha a férfi...

A nők tolerálnák, ha a férfi az ismerkedésük alatt (amiből nem biztos, hogy kapcsolat lesz) más nőkkel összefeküdne?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Házibuliban volt egy csajszi,este elején őt fűzögettem,aztán lefeküdtem egy másikkal,majd flörtöltem egy 3.-al (tudtán kívül) végül összejöttem az elsővel.Azt hittem nem kell ezt a dolgot nagy dobra verni,de mikor "kiderült" nagy csetepaté..
2015. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tolerálnám egy állassal
2015. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha már hódolsz valakinek, akkor már fél lábbal kapcsolatban vagy, már úgy viselkedsz, mintha együtt lennétek, illik már ilyenkor hűségesnek maradni a kiszemelthez.
2015. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De nem a párotok a férfi. Ergo miért ítélkeztek fölötte, ha nincs közötök hozzá az ismerkedésen kívül?
2015. febr. 10. 23:02
 6/18 A kérdező kommentje:
#4: Óóó, igen-igen, aztán arra bаszunk rá, mint a kurvа isten, naivságunk csapdájába esünk. Ennyit nem ér az egész...
2015. febr. 10. 23:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez nem naiv gondolat. Ha valaki randizgat bárkivel, de közben folyamatosan azon kattog, hogy ugyan kit dughatna még meg, míg fűzi az illetőt, az még nem érett meg egy őszinte, hűséges kapcsolatra.
2015. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha elég vonzó a férfi, akkor igen.Én is ezen dolgozom éppen.
2015. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7: Még így is sokkal sikeresebbek ezek a "patkányok", akik ezt csinálják... nem irigységből használtam a rágcsáló jelzőt, de lehet, ideje korán egyszer alkalmazni fogom ezt a módszert.
2015. febr. 10. 23:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem és azért, mert én se randizgatok mással rajta kívűl, akkor ugyanezt elvárhatom tőle is.
2015. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!