Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legtöbb lány miért várja...

A legtöbb lány miért várja el, hogy a személyiségük miatt szeressék őket, mikor szinte sohasem aszerint válogatnak a pasik között?

Figyelt kérdés

Mindig a külsőségek, a kinézet, az anyagi helyzet vagy a státusz alapján választanak maguknak pasit. Hisz már az első rosta is csak erről szól: Ha nem nézel ki jól, akkor maximum csak barát lehetsz. Pedig egy hosszan tartó, harmonikus kapcsolathoz nem elég a kinézet.

Persze vannak kivételek, de a számuk elenyésző.

Mert csak a helyes és szexi pasi a menő. Viszont a lányokat semmiképp sem szabad szexuális tárgyként kezelni! De nem ám!



2015. febr. 4. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Lerágott csont.


Unalmas.


Már volt.


Menj innen.

2015. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is unom már...
2015. febr. 4. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Kecske.
2015. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Édesem! A lányok nem várják ezt el. Pont ezért festik magukat. És ne mondd, hogy neked egy kicsit se számít a külső. Mert csak akkor van jogod elítélni ezeket a lányokat, ha neked egy icipicit sem számít a külső.
2015. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Igazából... ööö, akkor sincs.
2015. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert 30 alatt (vagy amíg nincs gyerekük), addig mindig jobbat akarnak maguknál és bizony olyant fognak keresni aki jól néz ki és akinek pénze van. Ilyen ez a világ, törődj bele, járj el gyúrni és keress munkát.
2015. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem részben azért, mert az átlagos kinézetű férfiak között ritka az olyan, aki még tudja kívántatni magát velük, aki elhiszi magáról hogy bizony a lánynak van nagy mázlija ővele.

Kérdező, ne vedd túl komolyan a lányokat, ne azzal törődj hogy ők mit gondolnak rólad. Hanem menj, sziporkázz, kockáztass, merj és nyerj. Senkinek nem kell egy panaszkodó, duzzogó "férfi".

Ha nekem van tök átlagos létemre gyönyörű, kedves és hűséges barátnőm, akkor neked is lehet. De én sosem problémáztam azon, hogy jaj a lányok milyen felszínesek.

2015. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
"A külső megragad, a belső megtart"
2015. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ti fiúk mi alapján válogattok!?!? :D
2015. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A hetes válasz a jó :)
2016. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!