Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vagytok csajok, akik a...

Hol vagytok csajok, akik a nálatoknál idősebb pasikra buktok?

Figyelt kérdés
25 vagyok, mindenki azt mondja hogy a fiatal csajoknak bejönnek a korombeli srácok. Lehet hogy a határozott külső megjelenésem elrettent mindenkit :D Akit mégsem, azt várom privátban!

2015. febr. 8. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát már elkeltünk. :)

Mondjuk te fiatalabb is vagy nálam, úgyhogy mindegy. :D

2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugyan dehogy keltetek el :D Csak más mederből kell meríteni ezek szerint :P ;) Mit sem számít pár év nemde? :D
2015. febr. 8. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Igen, mert a 15-17 éveseknek menő az isiben, ha idősebb pasijuk van.
2015. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez nem a menőség kérdése...én nem a pasija akarok lenni ezeknek a lányoknak, meg nem azért akarok velük megismerkedni mert "jó velem menőzni..."


Inkább azokat a lányokat keresem, akik nem a korukbeli tapasztalatlannak számító srácokat keresik, hanem valami újat, valami jobbat!

2015. febr. 8. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Valaki magyarázza már el, hogy miért kell a huszonéves srácoknak egy 15-16 éves kislány? Szerintem undorító, már ne is haragudj.
2015. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok!


Értelmezés: 1


Írta valaki hogy 15-16 éves? Kérdezte valaki a véleményedet? Ha nem tudsz értelmes választ írni minek írsz?


Köszönjük a véleményedet! Pf

2015. febr. 19. 08:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 21 éves koromra egy 16-ossal randiztam, és nem éreztem azt, hogy húde nagyon rosszat tettem volna.


Mondjuk nem volt második randi, mert lemondtam, nem volt szimpi ahogy megismertem, de amúgy se derült ki hány éves, míg nem mondta.


De őszintén nem is érdekelt. +1-2 évet azért én még rátettem volna ha saccolnom kellett volna.

2015. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az idosebb pasi nalam a 40+ jelenti, most ha 25 eves vagy akkor elkepzelheto, hogy a 16 eves lanyoknak tunsz idosebbnek, most 20 koruli lanynak a sajat korosztalyanak szamitasz.
2015. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdés mindenkinek másképp értelmezhető :P Úgy gondolom hogy mondjuk egy 17-19 éves lányhoz képest mondjuk idősnek számítok!:)
2015. ápr. 11. 11:54
 10/12 anonim válasza:
100%
Én 17 vagyok (majdnem 18), és határozottan állítom, hogy az idősebb pasikkal jobban kijövök, mert a korombeliek nagy részének az érdeklődési körébe csak a szex és a pia tartozik bele. :D Én is szeretem a poénkodást, de elég nehéz olyan tizenéves srácot találni, akivel lehet értelmesen is beszélgetni, mert a legtöbbjük leragad a szánalmasan gyerekes szinten... szóval szerintem sok fiatal lánynak tetszenek az idősebb pasik. :D
2015. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!