Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek akkor, ha beleszeretnétek egy nálatoknál jóval idősebb (ami azt jelenti, hogy több mint 10 évvel) férfiba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én összejöttem eggyel. Nem voltunk összeillő pár, de nem a korkülönbség miatt.
2011. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hogyhogy mit csinálnék? összejönnék vele. Aztán majd kialakul. 10 év nem akkora különbség
2011. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszonzott a szerelem, akkor nyilván megpróbálnám vele.

Ha két ember szereti egymást, nem lehet probléma a korkülönbség.

2011. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Ma már 10 év az alap 20 a normális és 30 a talán sok.
2011. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam olyan pasik jöhetnek csak szóba aki max. 9 évvel idősebb tőlem, mivel a szüleim között is ennyi van.Én feszélyezve éreztem magam mindig is egy nálam jóval(akár 10évvel) idősebb pasival.Mintha még mindig gyerek lennék.. lehet ez így furcsán hangzik de minél jobban próbáltam érettebben gondolkodni, vagy úgy viselkedni mindig hülyén éreztem magam, így sosem kerestem az ilyenkorúak társaságát.

De ne a mi véleményünk legyen mérvadó.Ha te jól érzed magad vele akkor ne számítson más véleménye.

2011. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne, hogy pikk-pakk összejöhetnék vele, akkor én lennék a legboldogabb! Sajnos több érv is ellenem szól: nagy a távolság, ugye nagy a korkülönbség, sőt az érintett még azt sem tudja, hogy szerelmes lettem belé! :S
2011. ápr. 25. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nyáron beleszerettem egy 14 évvel idősebb férfiba(Ő 31 volt, én 17). Egy koncerten ismerkedtünk meg, két hónapig voltunk együtt, jó volt, de szakítottam vele, mert nem működött. Nálunk probléma volt a 14 év, de lehet, hogy 10 év múlva nem számítana.

Most 5 hónapja van egy párom, akit szeretek és korban hozzám illik, mert 18 évesen még igenis számít a kor.

18/L

2011. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tubarózsa ***** válasza:
72%

Szia! én mikor megismertem egy tőlem jóval idősebb pasit, egy idő után megkedveltem és én is beleszerettem és az lett a vége h most 2,5éve boldog párt alkottunk, összel esküvö:)

szerintem nem az a baj, h korkülönbség van ill távolság köztettek, hanem h ő nem is tudja h te szereted! am mennyi a távolság köztetek?

üdv 20L

2011. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A távolság kb. 150-160 km.
2011. ápr. 25. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A férjem 17 évvel idősebb nálam.7 éve vagyunk házasok,van egy gyönyörű kislányunk .Ha nagyon szeretsz valakit nem érdekel a kor külömbség .én megtaláltam a másik felem .

2011. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!