Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal lányok akik beszélgetnének és találkoznának egy láb és cipő fétises fiúval újpest környékén?

Figyelt kérdés
csak lányok válaszát várom! Negatív kommenteket és sértegetéseket nem kérek! Tegnap is ki írtam csak hála egy két embernek nem lett belőle semmi pedig lehetett volna.

2015. febr. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle h meghívhatod e vacsira vagy ebédre.

Ha nemet mond vagy csúnyán felsülsz akkor egy darabig nem mész abba az üzletbe.

2015. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok bocs ezt rossz kérdéshez írtam :)
2015. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek, de tapasztalataim szerint ez nem az a fórum, ahol ilyen lányt találsz. Kábé mintha kérnél egy "Élet és tudományt" egy venezuelai halászfalu kricsmijében.
2015. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

pff neked mindegy csak büdös legyen a lába?lol

szánalmas..

2015. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap is ki írtam és írtak is csak annyian nézték a válaszokat amint akadt egy azonnal szét bombázták priváttal és a végén senkinek nem írt vissza.
2015. febr. 9. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Èrdekes, ha akadt egy, akkor az miért ide írt, míért nem neked privátba.

Sok domina lelkű lány létezik, ne add fel a próbálkozást.

2015. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lábfétises téma nekem is a mindenem, de nőt nem találtam, akivel lehetne erről beszélgetni.../F./
2019. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!