Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves fiúk! Mit reagálnátok,...

18 éves fiúk! Mit reagálnátok, ha egy 14 éves lány rátok ír facebookon?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és mar egy éve nagyon tetszik egy fiú. Csak sajnos végzős én meg csak 8-os vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnátok pl: ti, hogy ha rátok irna egy 14 éves lany a suliból. Nem igazán szándékozom vele összejönni, csak csupán megszeretném ismerni. Őszinte válaszolokat szeretnék! szerintetek jó ötlet? Légyszíves kimeljetek a baromsagoktol... rossz véleményt is lehet szépen leirni.

Köszönöm!



2015. febr. 8. 14:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm! Majd még meglatom :) csak kíváncsi voltam az ő korosztálya beli fiúk véleményére.
2015. febr. 8. 16:07
 12/12 anonim válasza:

A másik, ha most ballag és tudod, hogy nincs barátnője, érettségi előtt lehet jólesne, ha lenne mellette valaki akár csak barátilag aki tartja benne a lelket. Tavaly nekem is jó lett volna... :/

előző voltam :)

2015. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!