Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves fiúk! Mit reagálnátok,...

18 éves fiúk! Mit reagálnátok, ha egy 14 éves lány rátok ír facebookon?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és mar egy éve nagyon tetszik egy fiú. Csak sajnos végzős én meg csak 8-os vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnátok pl: ti, hogy ha rátok irna egy 14 éves lany a suliból. Nem igazán szándékozom vele összejönni, csak csupán megszeretném ismerni. Őszinte válaszolokat szeretnék! szerintetek jó ötlet? Légyszíves kimeljetek a baromsagoktol... rossz véleményt is lehet szépen leirni.

Köszönöm!



2015. febr. 8. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj rá, mit veszíthetsz?
2015. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

4 év pff semmi 1 agyi szinten van veled, ennyi.

érettebbek a lányok ezért 1 korosztály.

2015. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az érettebb csajokra bukik, nem egy nála 4 évvel fiatalabbra. Ez ilyen korban még elég nagy korkülönbségnek számít. De ha csak barátkozni akarsz vele, hát rajta. Ha találtok közös témát még össze is jöhet. :D
2015. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Beszélgetni mindenkivel lehet :)

Én is lány vagyok és írt nekem egy 18 éves srác,egy ideig jóban voltunk,találkoztunk is de most már kicsit meghanyatlott a dolog.Ha érdekel elmesélem bővebben :)

2015. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy tekintenék rá, mint a húgomra.
2015. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem válaszolnék neki. Egyszer már elkövettem ezt a hibát, mégegyszer nem fogom.
2015. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiröhögném a kis csitrit
2015. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én simán válaszolnék neked... megkérdezném mit szeretnél, és miért írtál. De a sráctól függ. Írj rá, nem veszíthetsz semmit, max nem válaszol.na és? :) Nagy dolog!


25/F

2015. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De úgy látszik sokan félreértették. Nem akarok vele járni csak csupán megismerni. De szerintem tudom, hogy reagálna.. Úgy is hamarosan ballag és aztán már nem látom :)
2015. febr. 8. 15:49
 10/12 anonim válasza:

Szia. Ha nem egy bunkó a fiú simán el fogtok beszélgetni. Igaz kicsit idősebb vagyok, de ettől függetlenül ha rámírna mondjuk egy 15-16 éves lány (csak, hogy tartsuk a 4 év különbséget) simán beszélgetnék vele alapból nem vagyok egy bunkó típus.

Egyébként meg az a lány akihez másfél éven át próbáltam közelebb kerülni, majdnem 5 évvel fiatalabb volt. És nem azért mert agyilag 15 éves vagyok, egyszerűen megfogott benne valami megtetszett és ennyi. Igazából szerintem e kor csak egy szám. Persze számít, de sokkal többet számít hogy az illető a korához képest viselkedik vagy tud éretten is gondolkozni, tud komoly lenni. 14 és 14 éves között is van hatalmas különbség.

Van egy lány ismerősöm most lett a napokban 15 éves és ez a tényleg fiú-lány barátság. Egyszerűen bármit meg tudunk beszélni egymással, még úgy is, hogy 700km-re vagyunk egymástól. pedig köztünk is majdnem 5 év van.

Szóval nyugodtan írj rá veszíteni nem veszíthetsz semmit, lehet még akár több is lehet mint barátság, nem tudhatod :)

2015. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!