Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek és urak, eddigi...

Hölgyek és urak, eddigi ismerkedéseitek során mi volt a legnevetségesebb kifogás, ami miatt le lettetek koptatva?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de van barátom.
2015. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Túl okos vagy hozzám." Képzeld el, mi futott át rajtam... 18/f
2015. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Azt mondta, hogy leesett a nagymamája cukra és csak ő ér rá a családból segíteni... 18l
2015. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán voltam még lekoptatva...
2015. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nagymamám születik xD
2015. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy nem mondtam el az első találkozásunkkor - nem megbeszélt randi, hogy pár órával azelőtt dugtam...
2015. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem érek rá."

Meg egyszer volt olyan, hogy még csak látásból ismertük egymást és fb-on beszéltünk, és a második beszélgetésnél bejelentette, hogy most megy, majd máskor beszélünk. Mondanom sem kell, azóta nem is reagált...Vele egyetemben bejelölt az összes barátnője és tuti jót röhögtek rajta, hogy most jól megsz*patott. Pedig ez őket minősítette:D


20/F

2015. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

Fura,de még nem volt ilyen.

Mármint a nevetséges lett volna.

De ha kegyetlen őszinte akarok lenni,akkor réges régen én csináltam egyszer...

Eléggé...dundi lány volt és nem akartam bunkó lenni,úgyhogy nem azt mondtam,hogy a súlyod sok,hanem,hogy (ehhez) a magasságod nem jó.

Igen,paraszt dolog volt :/

2015. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hónap után azzal dobott a barátom, hogy inkább a tanulásra összepontosít. 9. osztályos szakiskolás volt.
2015. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt kezdtem el ismerkedni gyk-n. Egyszer kíváncsiságból ráírtam a lányra, hogy mégis miért nem válaszol a kérdésemre, ha egyszer én már válaszoltam neki.

Szóval ő az a tipikus, csak úgy szó nélkül lelépünk típusú személy volt.

Ezt írta részben:


"szerintem a szavaidból itélve, valami földhözragadtabb csajt kellene találnod, én már most érzem"


Egyébként gyaníthattam volna, hogy valami nem stimmel vele mivel hogy egyfolytában csak tőmondatokat írt nekem. XD

Először egy kicsit magamra vettem, mert én az elején tényleg segítő szándékkal fordultam felé. Nem ezt vártam volna vissza. De utána már csak a csajon nevettem.

Nem akarok lejáratni senkit, úgyhogy a levél többi tartalmát, amiben saját magát emeli "emberfeletti magasságokba" inkább nem osztom meg veletek.

2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!