Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék beszélni vele?

Hogyan tudnék beszélni vele?

Figyelt kérdés
Összevesztem egy lánnyal és azóta sehogy se tudom elérni..Engem ez màr teljesen felemésztett..Magam miatt is szeretnék beszélni vele valahogyan.
2015. febr. 4. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondol rád, ebben biztos lehetsz. A lényeg, ha keresed, csak tovább rugózik a sérelmeken. Ha nem keresed, akkor kicsit lehiggad és szinte biztos, hogy egy idő után hiányozni fogsz neki. Türelem.
2015. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De hiányzik,és fontos nekem..És úgy vagyok vele hogy jól érzem magam vele.
2015. febr. 4. 10:14
 13/15 A kérdező kommentje:
Másik meg az hogy az exemnek a huga.
2015. febr. 4. 10:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondom, jobbat nem tehetsz hagyod. Ha folyamatosan keresed, csak még jobban megutál.
2015. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy 4 hónapig nem beszéltünk és utána írtam neki egy személyes levelet és újból elkezdtünk beszélgetni..De ezt most egy ilyen levéllel nem tudom elintézni..2 hét múlva lesz a névnapja..Tudom hova jár suliba és ennyi.
2015. febr. 4. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!