Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy merjek vele...

Mit tegyek hogy merjek vele beszélni?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem tudom mit mondjak annak a fiúnak aki tetszik. Ha meglátom akkor tisztára leblokkolok és nem tudom hogy mit mondjak neki.

Légyszi segítsetek!!


2015. jan. 25. 17:03
 1/7 Zsolt122 válasza:
Nem bánt, nem öl meg, nem fog pofán vágni semmi, vegyél egy kis erőt magadon és beszélj vele bármiről, nincs mitől félni:)
2015. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aladar12 ***** válasza:
vegyél magadon erőt és dobj oda neki egy "szia"-t. kérdezd meg, hogy van stb stb.
2015. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gggTt ***** válasza:
Mivel fiúhoz próbálsz hozzászólni, biztos vagyok benne hogy örülni fog és a halvány jelét se adja majd hogy elküld, kivéve ha van valakije.
2015. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
minek beszélni? hívd fel ismeretlen számmal, hívd el egy szálloda szobába. várd őt meztelenülaz az ágyban és vadul szexelj vele. imádni fog téged :)
2015. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mivan ha elküld??
2015. jan. 25. 17:35
 6/7 Kisboltos ***** válasza:

A férfiak ezt napi szinten megkapják. És? Nem leszünk ettől még tömegesen öngyilkosok.

Ha elutasít akkor gyerünk tovább, van más is.

De ha meg sem próbálod, akkor az még rosszabb, mintha elküldene.

2015. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz
2015. jan. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!