Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy merjek azzal...

Mit tegyek hogy merjek azzal a fiúval beszélni aki tetszik?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy én hatodikos vagyok (12éves) a fiú aki tetszik az nyolcadikos ( 13 éves). Az osztálytársaim elmondták neki hogy tetszik nekem. Volt már olyan hogy iskolai program volt és hosszasan bámultam őt és ő is engem, de nem merek vele beszélni mert mindig ott vannak a barátai. Együtt járunk tanfolyamra is, de ott sem merek beszélni vele mert ott vannak a barátai. Nem tudom hogy mit csináljak!!

Értelmes válaszokat kérek és nem olyanokat hogy én még túl fiatal vagyok ehez meg ilyesmi.

Pls valaki!!



2015. jan. 23. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok en is. De en 13 eves vagyok a fiu meg 14

En sem tudom mit tegyek....jo kerdes. Sosincs egyedul :c

2015. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 évesen tömindegy hogy ki kezdeményez, kicsik vagytok még mind a ketten. Ha van facebookja, írj rá valami ürüggyel, hogy le tudna-e adni neked valami leckét(ha már együtt jártok tanfolyamra) vagy házi feladatot. Vagy valamit magyarázzon el, vagy kérj valamilyen információt tőle. Ha van esze és bejössz neki, utána majd ő is fog keresni.
2015. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bandi6891 ***** válasza:

Ez a bátortalanság még 10-20 év múlva is fent állhat,ez a legnagyobb görcsölés ami az emberek közé áll.


Nem tudok erre mit mondani,csak azt hogy nem fogsz belehalni ha a tettek mezejére lépsz.

2015. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!