Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék beszélni vele?

Hogyan tudnék beszélni vele?

Figyelt kérdés
Összevesztem egy lánnyal és azóta sehogy se tudom elérni..Engem ez màr teljesen felemésztett..Magam miatt is szeretnék beszélni vele valahogyan.
2015. febr. 4. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne zaklasd..
2015. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem kötelező ide írni kedves kommentelő!

Mint írtam magam miatt szeretném ezt mert tönkreteszem magam a sok rágódással..Ennek tükrében tessék kommentelni.

2015. febr. 4. 08:23
 3/15 A kérdező kommentje:
Picit idegesítő hogy senki sem tud adni egy normális tanácsot mehet az ember akárhova..Még a templomba is elmentem hogy segítsenek.
2015. febr. 4. 08:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Első körben mit tettél, hogy nem áll szóba veled, illetve letiltott? Az idő a legjobb orvosság erre.
2015. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz neki egy sms-t, hogy sajnálod a veszekedést, és ne haragudjon?
2015. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam már..Igazából itt voltunk nálunk,kicsit mindketten ittunk ès megtörtént a dolog..Utána dühösen elviharzott,azóta semmi..Tényleg tanácstalan vagyok..
2015. febr. 4. 09:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Pedig már nem vagyunk gyerekek hogy ne tudnánk tisztázni a dolgokat.
2015. febr. 4. 09:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez most pont az a dolog amit nem lehet a szőnyeg alá söpörni.
2015. febr. 4. 09:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Pár napig, 1-2-3 hétig hagyd lehiggadni. Sajnos vannak ilyen emberek, akik képesek maguk mögött minden ajtót bezárni. Ne add meg az örömet neki, hogy futsz utána.
2015. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És ilyenkor a jó dolgok eszébe sem jutnak?

Meg esetleg az hogy engem is megviselt a dolog?

2015. febr. 4. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!