Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van szuksegem fiu...

Miert van szuksegem fiu baratra (nem kapcsolatra) ha amugy rengeteg baratom van es van egy legjobb baratnom is? Vajon vele is meg tudom beszelni a gondjaimat?

Figyelt kérdés
hulyen hangzik de kell valaki akinek kidumalhatom magam es aki mas velemenyen van mint en. lanybaratnom van rengeteg es ugy erzem kell egy uj szemely az eletembe aki meg semmit nem tud rolam es uj megvilagitasba helyezne q dolgokat. lehet hulyeseget probalok...de aki erti mire akarok kilyukadni irjon.

2015. jan. 26. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
lelki szemetes kéne, aki közben nyáladzik is rád
2015. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

ha kizárólag lelkizel vele, de szex nincs, az kihasználás


de emiatt biztos nem lesz lelkiismeret-furdalásod

2015. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
erre hogy nem gondoltam?! nem.ugy erzem,a lany baratnok mindenben egyetertenek meg tamogatjak egymast..nekem meg szuksegem lenne arra hogy valaki neha helyreigazitson stb..
2015. jan. 26. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
oké, de akkor illene kényeztetned őt
2015. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na hat akkor mar van egy erdekbaratsagunk is
2015. jan. 26. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy lány barátom csak velem tudta megbeszélni a gondjait, bajait, mi persze megbeszéltük hogy csak barátság semmi több, mert neki volt párja akkor. Én sem voltam szerelmes a csajba annak ellenére hogy csinos meg nagyon jól nézett ki, de elvoltam vele. Nekem a barátnője tetszett nagyon akivel össze is jöttünk de sajnos hamar szakítottunk is mert a csaj lepattintott azzal hogy külföldre megy új életet kezdeni és a szülei kivételével mindenkivel megszakítja a kapcsolatot. Persze nem ment külföldre csak 30 km-re arrébb egy gazdag sráchoz hogy ne kelljen dolgoznia hanem csak vezetni a háztartást és ennyi, és közbe ész nélkül vásárolhat.

Na most a lány barátommal sokáig jó viszonyunk volt megbeszéltük a bajainkat de cserébe ő is meghallgatott engem, ő kezdett belém szerelmes lenni, ezért szakadt meg a barátság köztünk. Azóta is hiába keresem, hiába írok neki, semmi. Facebookon letiltott, telefonszámát megszüntette, és külföldre költözött az anyjához amit a testvérétől tudtam meg, a tesójával nem voltunk valami jó viszonyba de ő ilyen téren megértett, és mellettem állt, mondta nekem hogy a csajnak elege lett belőlem mert amire kellettem neki lelki szemetesnek arra jó voltam, mert meghallgattam és jó tanácsokat adtam neki, de ezenkívül totálisan elege volt belőlem, mert nem is néztem ki jól, meg unalmas voltam szerinte, vagy is csak kihasznált.


Persze van egy másik lány barátom akivel már 10 éve megvan a jó barátság kettőnk közt. Én elején udvaroltam neki, nagy szerelmem volt, de nem jöttem be neki, így abban maradtunk hogy csak barátok leszünk, semmi több, nagy nehezen de beletörődtem abba a bizonyos barátzónába, de 1 év után már nem is bántam, mert mint barát sokkal értékesebb számomra mintha a barátnőm lenne. Ő volt az aki legalább kiállt mellettem, ha valami baj volt.

2015. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy van egy legjobb fiú barátom is. :)
2015. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor feladom
2015. jan. 26. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es és 2-es válaszolók már jól leírták röviden a dolgot. Ezen már nem lehet nagyon mit ragozni.
2015. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Normális. Nekem is szinte csak fiú barátaim vannak. És sokszor jobb is egy fiú barát, mert lehet hogy a barátánők csak kibeszélnek.
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!