Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakorikerdesek.hu mióta lett...

Gyakorikerdesek.hu mióta lett társkereső, mi volt ennek az oka, és az adminok, miért nem bannoljak őket? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted mire találták ki az ismerkedés topicot?
2015. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De korábban ez nem volt. Elég gáz ez. Engem is zavar.
2015. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Örülnek neki hogy legalább van valami forgalom. Egy csomó 12-3 éves kislány sok pénzt hoz az oldalnak, hülyék lennénk bannolni
2015. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tökmindegy, hogy hol és mikor ismeri meg az ember a másikat , mert ha összejönnek és jól megvannak, akkor k**úrvára nem lesz érdekes, hogy az a gyakorikerdeseken volt vagy egy buliban.


Szóval szerintem ne zavarjon!

2015. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Akit zavar, annak ennyivel kevesebb is az élete. Miért foglalkoztat egyáltalán? Minek energiát rakne ebbe a negatív dologba?
2015. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

En jelentettem egymas utan sok ismerkedos kerdest "mert a gyk nem ismerkedesre valo" aztan kaptam a modiktol a figyelmeztetest h ne jelentsem, a rovat azert van h a felhasznalok ismerkedhessenek..


Igen en is szoktam ismerkedni de valamiert olyanom volt h jelentsek es ezt kaptam..

2015. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Lázadó, például nem erre, az ismerkedés pl: arra jó (mármint ez a funkció) hogyha esetleg valakinek tetszik valaki, akkor tudjon segítséget kérni, h han közeledjen. Nem holmi **** társkeresésre
2015. febr. 3. 18:51
 8/21 anonim ***** válasza:

Most mit zavar ez téged de őszintén?? Lesz valami bajod belőle?? Ha valami nem tetszik el lehet húzni nem kötelező.

Ez egy fórumszerű oldal, nem teljesen tökmindegy?

2015. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Zsidók: (1943) Hitler ez embertelen, minek csinálod ezt?

Hitler: ha nem tetszik nem kell nézni.

Helyzet ugyan ez, csak más méretekben, mielőtt beszolna, JA ÉS NEM, NEM VAGYOK ZSIDÓ, SŐT 1/3AD RÉSZBEN AZ IS VAGYOK.

amúgy meg zavar, hiszen , anno nem ezért volt ez a részleg, csak 1 vki elkezdte, és jött a többi. Meg engem zavar, hogy ha lenne 1 értelmes kérdés, akkor rá felorara nem is látom + ha vki kirak 1 olyat, hogy írj stb, akkor az emberek 70szazaleka leszolja

2015. febr. 3. 18:59
 10/21 A kérdező kommentje:
Még vki belekotne : -1nem
2015. febr. 3. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!