Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogynan ismerkedjek?

Hogynan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nagy keves baratom, baratnom van es elhataroztam, hogy meg szeretnek ismerkedni minnel tobbel, de ez nem sikerul. Vagy nagyon zarkozottak az emberek az uj fele, vagy annyira tavol elunk egymashoz, hogy semmi esely arra, hogy barmikor is talalkozhassunk. Mit tanacsoltok mivel probalkozzak?

2015. febr. 3. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Hol tanulsz vagy hol dolgozol? Mekkora népességű vagy konkrétan melyik városban laksz?
2015. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15/L Marosvasarhelyen elek, es a 2-es szamu alt. iskolaba jarok.
2015. febr. 3. 09:33
 3/7 anonim válasza:
Leghamarabb az osztálytársaiddal kell kezd, aztán a másik osztályokkal. Ha szerencsés vagy, akkor van ismerősöd más osztályokból, és néha átmehetsz hozzájuk, így másokkal is ismerkedhetsz közben. Ha már jóba vagy valakivel, akkor el kell járnotok bizonyos helyekre. Hát Vásárhelyen nem tudom hol a legjobb ismerkedni. Nem tudom mennyire vagy vallásos, de ha katólikus vagy, akkor a minoritákhoz ha eljárnál, ott nagyon jókat lehet mise után beszélgetni másokkal, idegenekkel. Csak egy tipp. Én Vásárhelyen vagyok egyetemista.
2015. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez meg be is vallhat! koszi a tippet :)
2015. febr. 3. 10:09
 5/7 anonim válasza:
Szívesen, lehet még találkozunk is :D
2015. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet érteni, milyen ismerkedésre gondolsz. Nő-férfi, vagy csak baráti ismerkedésre. A párkapcsolatból csak 1 kell, a barátságból sem kell sok, 2,3 untig elég, de az minőségi legyen!!!
2015. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha katólikus vagy,"

Na igen. Szép dolog a Kató lika.

2015. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!