Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek össze a...

Hogyan ismerkedjek össze a buszsofőrrel, aki bejön?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, minden héten busszal megyek haza, de nem mindig azonos napon, nem azonos időpontban. Bejön a buszvezető, aki korban is illene hozzám. Nagyon szimpatikus. Hogyan kezdeményezhetnék nála? Sajnos én nem a végállomáson szállok le, szóval nem nagyon tudnék vele az utazás után beszélgetni. Meg egyáltalán hogyan kezdjek bele? És lehet, hogy van barátnője is, ki tudja.
2015. jan. 22. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemista? egy buszsofőrrel? :) Ülj le az első ülésre,vagy közel hozzá..vagy amikor veszed a jegyet,kicsit dobáld a hajad,vagy nézz rá úgy..(tudjátok ti azt lányok) más ötletem nincs.
2015. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát a busz vezetők- re elég sokan buknak és ezt ők is tudják de informálódj és ha szabad a srác akkor nézz sűrűn a belső tükörbe!!! Hidd el észre fogja venni csak nagyon fontos mielőtt kapcsolatba kerülsz vele tájékoztasd hogy egy éjszakás kapcsolatra vágysz-e vagy többre!!!
2015. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kurtz Bickle ***** válasza:

Két jegyet, óh

A Paradicsom városba

Ahol föld a zű

S a lányok nincsenek elkárhozva ♫



Amúgy én többször is láttam bizonyos lányokat, hogy egy adott sofőrrel végig beszélgették az utat. Ők is elkezdték valahogy. Mosolyogj rá, mikor felszállsz, aztán maradj ott vele, és kezdj el valami általános témáról beszélgetni. Csak veszi a lapot...

2015. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy ismerkedtem, h kiírtam itt róla egy kérdést!
2015. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!