Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek meg egy...

Hogy ismerkedjek meg egy osztaljtarsamal Nemetorszagban?

Figyelt kérdés
(bocs hogy ekezetek nelkul irok,de a bilentyuzetem nemetul van).Par honapja vagyok kint Nemetorszagban.Es van egy osztaljtarsam aki tetszik.En MAGYAR vagyok o NEMET.Meg nem anyira jol tudok nemetul es az akarom meg kerdezni hogy mit ajanlatok hogy probaljak vele beszelni vagy ismerkedni az nelkul hogy elijeszem azzal hogy tulramenos lennek vagy valami.O egy evel fijatalabb.En ugy veszem eszre mintha en is tetszenek neki de nem tudom. Sok onbizalmam nincs mert mar igy egy parszor meg szivatak,hogy megmondtam egy fiunak hogy egy lany tetszik es o mindenkinek meg mondta es aztan az egesz suli rajtam rohogot. Ezert kerdezem toletek hogy ti mit ajanlatok mit tegyek? Elore is kosz mindenkinek. (komentbe nem varok olyat hogy nem irok helyesen mert soha nem volt jo jegyem helyes irasbolszoval)
2015. jan. 31. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
használj egy tolmácsot... meg egy szótár se ártana neked.
2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyira azert tudok!! valami tanacs ezen kivul??
2015. jan. 31. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Már magyarul is elfelejtettél.
2015. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az "y" nem èkezetes betű szoval kerhettel volna azèrt is bocsánatot
2015. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(Szerintem vajdasági a kérdező, ott nem használnak ly-t).
2015. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igendasagi vagyok es milyen "LY" ha a szovegben akk csak anyi h nem tudok helyesen irni irtam is. de ha most magyar orat akartok tartani akor PLS ne most
2015. jan. 31. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztály.
2015. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudjatok mit hadjuk az egeszet a faszba.nem kell tobb koment.
2015. jan. 31. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
én kb 1 éve itt vagyok ..és azt hiszem a német lányok nagyon sok dologra kaphatók :DD sok őrültségben benne vannak ..ezért ez nekem nagyon furcsa volt a fiúk meg rámenősek nagyon (itt nálunk) persze..először engem nem is tudtak hová rakni..túl csöndes vagyok hozzájuk képest de ha tetszel a lánynak talán még aranyosnak is foglya tartani hogy próbálkozol másrészt meg hamarabb is megtanulsz németül(az én helyesírásom sem valami tökéletes) 16/L
2015. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En is kb 1 eve vagyok kint es hat en mar beileszkedtem. Meg hat en is olyan vok akki mondjuk ra minden baromsagban benne van.amugy kosz a tanacsot ezt nem tudtam hogy a nemet csajok ilyenek mert en ahogy eszre vetem csendesek (mar persze amikor)
2015. febr. 1. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!