Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ti mit csinálnátok, ha...

Fiuk! Ti mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a legjobb barátotok meleg?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, mert nincsenek barátaim.
2015. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem hozzám vonzódik, akkor nekem mindegy. Legjobb barát, így is úgy is, csak a csajos témák nem igaziak :)
2015. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Selejtekkel nem szoktak barátkozni.
2015. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki :$
2015. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ,h mit?


Semmit.


A tudtára adnám ,h köztünk ez semmit nem változtatott meg.


És továbbra is a legjobb barátom lenne .

2015. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a kérdező férfi-e vagy sem, de a kérdésben mivel azt írtad, hogy meleg nem pedíg azt hogy lezbi így azt feltételezem, hogy férfi a kérdező. Na már most a helyzet az, hogy a fiúk nem olyanok mint a lányok és ebben is külömbözünk, hogy egy fiú ha kiderül az egyik ismerőséről, hogy meleg onnantól egyből nem akar vele találkozni és beszélni se nagyon épp azért, mert onnantól ő hiába dicsekedne azzal hogy ezt vagy azt a csajt húzta meg te meg hiába hazudnád azt hogy irígy vagy, mert a melegek nem úgy tekintenek a nőkre. Mivel nekem nincsenek barátaim ezért velem ez biztos nem fog előfordulni, de ha mégis előfordulna akkor tartanám a tisztes távolságot onnantól ettől az ismerősömtől. Mert míg a fiúk szeretik a lezbiket, viszont utálják a melegeket. Ez természetes, mert egy hetero fiú el nem tudná azt képzelni, hogy a végbélnyílásán valami ellentétes irányba mennyen be... valami vastag... és épp ezért hiába írja azt a jelenlévők közül bárki, hogy "semmi sem változna", mert ez mind kamu... az igazság az, hogy nem hogy semmi, hanem pont ellenkezőleg minden megváltozna onnantól, hogy kiderül, hogy meleg a haverod ráadásul a legjobb haverod, akivel már ismeritek egymást mondjuk 5-10 éve. Az igazság sokszor fájdalmas és ebben az esetben is az mert onnantól kezdve nem lenne a legjobb barát legjobb barát sőt még csak barát sem. Én hetero vagyok nincsenek barátaim és bár nem mondom, hogy öljük meg a melegeket, de tiltakozom a melegfelvonulás ellen is és mint minden hetero férfi, természetesen valamilyen mértékben utálom a melegeket és a gondolattól is kiráz a hideg, hogy hogy a fenébe lesz valakiből meleg. De ahogy mondani szokták ízlések és pofonok. Nem lehet megtiltani, hogy egy virslis tag a többi virslis tagot szeresse... de ki lehet nyilvánítani a véleményt vagyis, hogy én és sokan mások ezt nem támogatják, sőt pont elleknezőleg.
2015. febr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

# 16 ne általánosíts !!


Bizony sok az olyan nyomorult felfogású bugyuta ,primitív ,hulladék mint te ,de azért még akadnak normális heterok is.A lezbis példán szoktam borulni a legnagyobbat ,ha két nő csinálja hmm az milyen jó hmm.Szánalmas vagy tulajdonképpen az is már rég beletartozik a melegségbe tehát melegekre izgulsz valamilyen szinten.Ki irtani egyedül a te fajtádat kéne.Nem tudod elképzelni ,h lesz valaki meleg talán úgy te nyomorék állat ,h egyszerűen nem te döntöd el hanem ez történik veled.Te miért a nőket szereted ?? áhh el sem tudom hinni..mind 1 nem is értem mit erőlködöm..Annyi ilyen selejt van mint te ,h az már szomorú..A felfogásod pedig övön alul látszik nincsenek barátaid (ami nem is csoda) H miután egy hetero megtudja a legjobb barátjáról ,h meleg már nem tud kérkedni a nőkkel hmmm ez érdekes az én legjobb heteró fiúbarátaim azért szerencsére ennél nagyobb iq szintet ütnek meg és értelmesebb társaság annál mint ,h ilyen szarokon fröcsögjünk mint a kis 11-17 serdülő fiúk vagy primitív férfiak.Én már elmondtam a legjobb barátomnak aki elég neccesen állt a témához elítélően mint te.

Viszont erőt vettem magamon és elmondtam.Kicsit ledöbbent és jó sokat dumáltunk erről az elején.Hogy hogy pont én meg biztos csak viccelek.Hát nem ,de elfogadott maximálisan ma már semmi furát nem lát benne és már azzal is tisztában van ,h homoszexualitás nem egyenlő vonulós, rózsaszín ruhás ,feminin, fiúkkal.

Bár azt mondta ,h nekem van egy kis protekcióm mert 15 éve legjobb barátom ,ha egy éve ismert volna elküldött volna a búsba.

2015. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnos a felvonulással csak magukat járatják le... Úgy értem én pont leszarom ki meleg ki nem. Mindenkinek saját magányügye, de ez a "FOGADJ EL MERT HOMO VAGYOK" dolgon kitudok akadni. (Természetesen a "FOGADJ EL MERT HETERO VAGYOK" című ellenzői táboron is.)
2015. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hat 17-es neked teljes mértékben igazad van, és az előttem szólóval is egyetértek...mi ez a felvonulás?? Miért??? Attól mert más vagy nem kell felvonulnod,ezt nem vágom :/
2015. febr. 6. 16:44
 20/21 Tommaso99 válasza:
Nem mennék vele többet csajozni.
2015. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!