Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt Hiszem meleg vagyok, e s...

Azt Hiszem meleg vagyok, e s szerelmes a legjobb baratomba, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy par eve ismertem meg egy fiut, akirol sosem gondoltam volna hogy a legjobb baratom lessz,szo szerint a sors hozott vele ossze, de egyszeruen most mar nem szabadulok tole, olykormegerint, simogat, stb. becezget, es mar nem egyszer mondta hogy el sem tudnam kepzelni mennyire szeret, egyszeruen kihozta belolem ezt az erzest, es nm tudom hogy erez vaalmit vagy csak szopat, van mikor ugy nez ream hogy a tekintete csontomig hatol, de lehet hgy nem meri bevallani maganak mert fel a tarsadalom megbeyegzesetol, az egyik baratom azt is mondta hogy meg csokolt volna egy pasit de nem ment neki, sznetetk hogy mondjam el neki, nem merem kockaztatni a baratsagunkat, de azt sem varhatom mig o lep :((((

#meleg #szerelmes a legjobb baratomba
2014. máj. 27. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Ó mintha én írtam volna a kérdést... Nézd ha ilyen nyilvánvaló jelzéseket tesz és ráadásul azt mondod hogy egy pasit már majdnem megcsókolt akkor érdemes megpróbálkoznod.

Hozd fel neki finoman és akkor még nem is kockáztatsz sokat. Valami apróságot dobj fel először, hogy mi a véleménye a melegekről és a meleg párokról, mi a véleménye rólad.. szép lassan és a reakciókból tudni fogod hogy zöld utad van-e vagy sem. Én szurkolok :)

2014. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Lehet, es bocsi de m vagyunk egyedul a vilagba, ezzel a kerdessel, legalabb mast is foglalkoztat , az a baj hogy nagyo zuros az egesz, volt mar tema a homoszexualitas a suliban es akkor nagyon megvetette a dolgokat, az a baj hogy nem tudok kilepni ebbol a problemabol, meghalnek erte szo szerint , biztos hogy sejti, tuda hogy van titkolni valom sokszo ki is hiv es gondolom vaja hogy eloaljak vele
2014. máj. 27. 14:58
 3/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
18 es 19
2014. máj. 27. 15:25
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
istnem, már rég el kellett volna mondani...
2014. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hat azt mondod, nem olyan nehez, legjobb baratom , padtarsam, de mig nem tudok biztosra valamit ,addig nem tudok lepni, meg sosem szerettem igy valakit ,de milyen az elet
2014. máj. 28. 13:45
 7/27 anonim válasza:
Szerintem mindenképp beszélj vele erről. Később bánni fogod, ha nem próbálod meg. Ha félreértetted, akkor is maradhattok életre szóló barátok, nem veszíthetsz semmit. Drukkolok! :)
2014. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
holnap elmondom neki :) Szurkoljatok
2014. jún. 9. 21:23
 9/27 A kérdező kommentje:
Koszonom eloreis a valaszokat , ugy tettem ahogy mondtatok, minden nap tobbet arultam el neki, hogy meleg vagyok, amit teljes mertekben elfogadott, utanna folvetette hogy erezteme valamit irantanta, vegul odaadtam a levelet neki amiben leiirtam tisztan az erzeseimet:-) de meg nem latok tisztan semmit, mert nem viszonozta konkretan semmivel, biztos gondolkodik rajta, nyomot hagyott benne
2014. jún. 19. 09:32
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
majd írd le a folytatást, én kíváncsi vagyok :)
2014. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!