Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt Hiszem meleg vagyok, e s...

Azt Hiszem meleg vagyok, e s szerelmes a legjobb baratomba, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy par eve ismertem meg egy fiut, akirol sosem gondoltam volna hogy a legjobb baratom lessz,szo szerint a sors hozott vele ossze, de egyszeruen most mar nem szabadulok tole, olykormegerint, simogat, stb. becezget, es mar nem egyszer mondta hogy el sem tudnam kepzelni mennyire szeret, egyszeruen kihozta belolem ezt az erzest, es nm tudom hogy erez vaalmit vagy csak szopat, van mikor ugy nez ream hogy a tekintete csontomig hatol, de lehet hgy nem meri bevallani maganak mert fel a tarsadalom megbeyegzesetol, az egyik baratom azt is mondta hogy meg csokolt volna egy pasit de nem ment neki, sznetetk hogy mondjam el neki, nem merem kockaztatni a baratsagunkat, de azt sem varhatom mig o lep :((((

#meleg #szerelmes a legjobb baratomba
2014. máj. 27. 14:50
1 2 3
 11/27 Ciana ***** válasza:
Én is >.< Go for it!
2014. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok, persze beszamolok mindenrol :-)
2014. jún. 19. 22:10
 13/27 A kérdező kommentje:
Szerintetek ,ez varhato volt, vagy mire szamitsak, mert nem akarom surgetni a dolgot
2014. jún. 19. 22:51
 14/27 anonim ***** válasza:
tök jó h elmondtad neki :D a történet további részei engem is érdekelnének :D
2014. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

előző voltam. szoval szerintem ha úgy nézzük a dolgot h a baratod meleg akkor egy kicsit futa h gondolkodik rajta es nem mondja meg neked rogton h o is meleg vagy csak nem tudja h mit erez es ezert gondolkodik h tisztazza magaban


ha nem meleg akkor szerintem csak feldolgozza h mi tortent es atgondolja az eddigieket .


nem hinnem h 100% hetero ,tuti benne van a hajlam . szerintem beszelj vele de cdak ha o is akarja . 2 legjobb barat mindent meg tud oldani :D


en nagyon szurkolok :D sok sikert ! :D

( bocsi az egezetekert csak telorol irok )

14/F meleg

2014. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, szerintem is igy van valahogy erzem ,ugy ahogy az eddigieket is, mikor kerdezte hogy erezteme iranta valamit akor bolintottam , es erre mutatott egy kepet arrol a sracrol aki bejott neki, masnap adtam oda a levelet amit irtam neki , es akartam latni mikor olvassa, ha nem erzett volna irantam semmit, akkor mar azzal kezdte volna hogy sajnalja de o nem, es felejtsem el, ellentetben megkoszonte a szep szavakat es mondta hogy neki meg senki sem irt ilyet, de nem fog eljegyezni ( mert az en fogom tenni :) ) szoval szerintem is tissztazza magaban, elmeseltem neki hogy sajat magam demonjaival valo megkuzdesem volt a legnehezebb, hogy ugy kelj fel nap mind nap, hogy szereted magad es elfogadod annak amilyen vagy , nem pedig feladod az eleted ahogy akartam en :) ez egy kis reavezetesnek szantam , es tudom hogy ezen is elgondolkodik, Vegezetul pedig tudom hogy a sors hozott minket ossze , hogy reamtalalt, baratok lettunk, stb o sem fog elengedni csak igy engem , hisz valojaban mindenre o kerdezett rea mintha tudta volna csak varta hogy modjam ki, szoval az utolso remenysugaram az az apro 10%. :) koszi hogy szurkoltok ertem ( amugy ez jobb mintha blogot irnek komolyan mondom )
2014. jún. 20. 08:09
 17/27 A kérdező kommentje:
Jahh amugy elozonek tuti igaza van a legjobb lany baratomnak mikor elmondtam , o is pont ezt mondta figyelj tuti benne van a haljam ,( de azert sokszor felhozza a csaj temat, es en meg mondtam neki hogy en mar tudom ki vagyok valojaban , es sajnalom hogy nem tudsz megvaltoztatni de nem is menne :) es akkor mondta hogy o igy is elfogad teljes mertekben
2014. jún. 20. 08:12
 18/27 Ciana ***** válasza:
90%
Szimpatikus nekem már így is. De remélem azért összejöttök D: Mármint, gondolom az lenne a legboldogabb befejezés :D
2014. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A heklyzet vagy en a szimpatikus :)
2014. jún. 22. 11:31
 20/27 A kérdező kommentje:
Update: Szerintetek az mar jo jel ha mar kaptam tole egy csokot az arcomra,(a szulinapi ajandekja miatt) nem erte be egy sima levegobe valo puszival, sot meg most is mondogatja hogy szeret, van mikor en mondom neki, mert most mar szeretek kezdemenyezni, es akk mondja hogy "en is teged" de en addig nem nyugszom meg mig meg nem csokol igazabol, mert akkor fogom tudni hogy most mar tenyleg az enyem :)
2014. júl. 6. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!