Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt Hiszem meleg vagyok, e s...

Azt Hiszem meleg vagyok, e s szerelmes a legjobb baratomba, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy par eve ismertem meg egy fiut, akirol sosem gondoltam volna hogy a legjobb baratom lessz,szo szerint a sors hozott vele ossze, de egyszeruen most mar nem szabadulok tole, olykormegerint, simogat, stb. becezget, es mar nem egyszer mondta hogy el sem tudnam kepzelni mennyire szeret, egyszeruen kihozta belolem ezt az erzest, es nm tudom hogy erez vaalmit vagy csak szopat, van mikor ugy nez ream hogy a tekintete csontomig hatol, de lehet hgy nem meri bevallani maganak mert fel a tarsadalom megbeyegzesetol, az egyik baratom azt is mondta hogy meg csokolt volna egy pasit de nem ment neki, sznetetk hogy mondjam el neki, nem merem kockaztatni a baratsagunkat, de azt sem varhatom mig o lep :((((

#meleg #szerelmes a legjobb baratomba
2014. máj. 27. 14:50
1 2 3
 21/27 Ciana ***** válasza:
90%

A barátodra céloztam xD

Amúgy sztem ez csodálatos :3

2014. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hat koszonom o tenyleg az, ez az egesz pedig akkor lenne csodalatos , ha mar tudnam hgy csak az enyem es senki mase :)
2014. júl. 9. 07:31
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
már ne is haragudj, de egymásnak azt mondjátok "szeretlek", de még csak csók sem volt köztetek? mire vársz? miért nem hívod el randira?
2014. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
kedves kerdezo, ez az dolog bonyolult, es mindenki sajat maga donti el hgy milyen leptekben halad, nem akarok nyomulosnak tunni, a legjobb baratom , szoktunk beszelgetni kettesben , kevezoban, ami ha ugy vesszuk meg randinak is szamit, ha meg errol is targyalunk , ez nem csak ugy megy, hogy erzed hgy a markodban van es ragadd, meg aki igy gondolja az elet szuk latokoru, mindennek el jon a maga ideje :) de azert koszonom a kommentart
2014. júl. 9. 13:24
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet jelenleg?
2014. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
nagyon sajnallak!,,baratok voltatok aztan most szereted es ra is jottelhogy meleg vagy! ..ö lehet hogy nem az csak van benne egy hajlam ami lehet ki se bujt volna ha teged nem ismer meg de hiaba jonnetek ossze szenvedni fogsz sokat! mindenkire feltekeny leszel es telljesen maskepp fog gondolkodni mint te !! en nezem hogy miket irkalsz itt magadrol meg a sracrol es nem tudom hogy sirjak e vagy mosolyogjak es örüljek az eddigi TAPASZTALATAIM miatt! en ugyan igy voltam ahogy te baratok aztan szerelem bla bla teny hogy szep kapcsolatom VAN de mar igy masfelev utan hideg hideg minden semmi sem olyan mint az elejen ..teny hogy ebben a kapcsolatban inkabb a te szerepednek felelek meg ezert is irok ilyeneket de figyi te raadasull meleg is vagy te megkaptad amit akartal nyugodt lehetsz de ö? ö csak szerelmes de majd lanyokkal is fog enyelegni flörtölni es amikor összevesztek csak annyit mond hogy szeretlek es te elfelejtessz mindent! meg te jobban kifogod mutatani az erzeseid ö nyeregbe is fogja magat erezni! a sexben ha többet nyujtassz te fele annyit ne varj tole ;) es eleg vontatottan viselkedett a srac! nagyon sajnallak baratom! de azt mondom nem minden ember egyforma lehet neked mas lesz sok sikert kivanok!
2014. aug. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szóval ez a helyzet
2014. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!