Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert csak a bunko "ezerbaratn...

Miert csak a bunko "ezerbaratnomvoltmar' fiuknak kellek?

Figyelt kérdés

Mindig figyelek arra, hogy csinos ruhakba jarjak. Nem oltozom feltunoen, eppcsak egy kicsi smink van rajtam. Bulizni se jarok, csak nagyon ritkan. Ha kimegyek a varosba csak a meno, bunko sracok (akiket mindenki ismer) jonnek oda hozzam, figyelnek fel ram. Miert van ez, hogy csak az ilyeneknek kellek, akiknek volt mar nagyon sok baratnojuk? Miert nem erdeklem egy normalis, rendes sracot sem?

15/L



2015. jan. 26. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, nem érdekelsz egy rendes srácot mert te sem vagy rendes lány. Mindenki a maga fajtát vonzza be. Sajnos ez van.
2015. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mibol szurted le, hogy nem vagyok rendes.

A barataim azt mondjak, hogy tul kedves vagyok, es sokszor megkapom a 'te mindig mosolyogsz?' kerdest.

2015. jan. 26. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy túl kirívóan öltözködsz?

Sok a bunkó köztünk az tény.

18/F

2015. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Ez alapján elég nehéz bármit is mondani :O

Kicsit több infó? :D

2015. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Nem hiszem. Altalaban (telen) kotott pulcsit hordok, farmerral. Szeretem a szines ruhakat, de nem hiszem, hogy ez kirivonak szamitana.

2015. jan. 26. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban kevés az infó ahhoz hogy releváns információt adjunk... Én mondjuk nem pasiztam 15 évesen és emiatt nem is találtak meg a bunkó pasik... :) Valamiért mindig értelmiségi kapcsolataim voltak. Lehet azért nem mennek oda hozzád normális pasik mert azt látják hogy a menő arcok zsonganak körül és azt hihetik, hogy neked az jön be.
2015. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a kisugárzásod/viselkedésed miatt, vagy mert az átlagos srácokat észre sem veszed. Tudod, alapból a legtöbb nő azzal jön, hogy normális, rendes srácot akar, aztán mégis a "rosszfiúkra" nedvesedik be a puncijuk. Első körben úgyis őket veszitek észre, őket vonzzátok, a többiek meg már sokszor esélytelennek érzik magukat.
2015. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a pasi akinek nem volt ezer barátnője nyilván nem annyira bátor mint ezek a menő srácok.

Lehet ha te nyitnál feléjük könnyebb lenne a dolog.

2015. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régebben nekem is volt ilyen kedves csaj osztálytársam, nagyon nagyon kedves volt, viszont ott voltak a menő spanjai ezért úgy gondoltam én túl kakkantás vagyok neki. Szerintem is te kezdeményezd a beszélgetést feléjük.
2015. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!