Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúknak miért mindig a...

A fiúknak miért mindig a teltebb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Miért kell a vékony lányokról állandóan azt feltételezni, hogy anorexiásak, vagy direkt nem esznek a fiúk kedvéért, mert így akarnak nekik tetszeni? És miért kell egy kis mellű lányra azt mondani, hogy "deszka" ?

Lehet, hogy nem pont olyan az alkata, és attól, hogy valaki vékony még nem biztos, hogy anorexiás, vagy akkor ha egész nap eszik, és nem tud meghízni, mert éppen nem olyan az alkata, hogy egyből felszed magára pár kilót?

A legjobb barátnőm tejérzékeny, tehát semmi olyat nem ehet amibe tej van. Ha megyünk valahova akkor a sütit se fogadja el, és nem azért mert anorexiás, vagy vigyázni akar az alakjára, hanem mert nem ehet! Alapból vékony tehát, ha akarna se tudna meghízni. Ehhez képest minden nap szembesül azzal, hogy ő egy "deszka" és egy kis liba, mert semmit nem eszik.A fiúknak miért nem jönnek be a vékony lányok?


2015. jan. 24. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez most altalanositas..

Vannak akiknek a vekony lanyok tetszenek (pl nekem)

2015. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem gondolom, nekem a vékonyabbak jönnek be.
2015. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem jönnek be a dagadt csajok. Volt már dolgom egy-kettővel, ismerkedés alatt is totál leépítik az ember hangulatát az önbizalomhiányukkal, meg azzal, hogy ötpercenként ismétlik, milyen jó lenne lefogyni, aztán bevágnak két adag sertés szeletet fél kiló zserbóval. Úgyhogy a dagadt nők nálam alapból ki vannak csukva.
2015. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Számomra az extra vékony lányok is elég vonzóak, mivel én is eléggé az vagyok. Nem gondolnám róluk, hogy anorexiásak, hisz magamról tudom, hogy ez a testalkat a génekben van... Hiába eszem napi 4-5x, és hiába sportolok, nem nagyon jön rám egy kiló sem.
2015. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én mindenevő vagyok:P
2015. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Teltebb lányok? Nem! Az izmos/formás lányok igen! Ez a 2 nem ugyan az.

Szerintem nem baj ha van mit fogni egyik másik félen (bizonyos határok között).

Sajnálom a barátnőd. Én nem vagyok tejérzékeny viszont én nem fogyasztok süteményt sőt tejből is reggeli mellé 1 decit azt is csak azért mert nem akarom vízzel enni azt.

Igaz én fiú vagyok és 3 év alatt 30kg-ot szedtem fel magamra(csontváz voltam 180 centihez 50kg) sporttal meg normális kajával. Ezt mindenki meg tudja tenni csak oda kellene figyelni hogy mit csinálunk.

2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kifejezetten a vékony lányok jönnek be, én is vékony srác vagyok, de gondolom labdába sem rúghatnék nálatok, mert pont a nők azok, akik nem veszik emberszámba azt a férfit, aki vékony, nem pedig egy kigyúrt állat.
2015. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ízlés kérdése. Azért a "kigyúrt" állat túlzás. Lányok közül is sokan szeretik a vékony fiúkat :))
2015. jan. 24. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egyébként nem értem hogy a mostani generációk miért lettek ilyenek.

Szóval régebben minden férfin volt kisebb/nagyobb tömegű izom. Most annyi szinte anorexiás fiút látni hogy az nem igaz.

A katonaság vagy a munka miatt de valamiért mind sokkal jobb kiállású volt mint a mostani fiúk 70%-a. Arról nem is beszélve hogy nem volt ennyi díszbuz*.

2015. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát én fényévekre vagyok a díszbu.itól, gyermekkorom óta sportolok, több junior országos bajnoki győzelmen is van csak éppen nem az annyira divatos gyúrásban, hanem állóképességet igénylő sportágban, ami vörösizomrostokat fejleszt, ergó szálkás vagyok de nem izmos. És régebben az volt a külömbség, hogyha nem úgy néztél ki mint egy ogre, attól még embernek számítottál. Manapság meg zabáld a fehérjét, a szteroidot, meg a csirketápot és akkor érsz valamit...
2015. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!