Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúknak miért mindig a...

A fiúknak miért mindig a teltebb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Miért kell a vékony lányokról állandóan azt feltételezni, hogy anorexiásak, vagy direkt nem esznek a fiúk kedvéért, mert így akarnak nekik tetszeni? És miért kell egy kis mellű lányra azt mondani, hogy "deszka" ?

Lehet, hogy nem pont olyan az alkata, és attól, hogy valaki vékony még nem biztos, hogy anorexiás, vagy akkor ha egész nap eszik, és nem tud meghízni, mert éppen nem olyan az alkata, hogy egyből felszed magára pár kilót?

A legjobb barátnőm tejérzékeny, tehát semmi olyat nem ehet amibe tej van. Ha megyünk valahova akkor a sütit se fogadja el, és nem azért mert anorexiás, vagy vigyázni akar az alakjára, hanem mert nem ehet! Alapból vékony tehát, ha akarna se tudna meghízni. Ehhez képest minden nap szembesül azzal, hogy ő egy "deszka" és egy kis liba, mert semmit nem eszik.A fiúknak miért nem jönnek be a vékony lányok?


2015. jan. 24. 14:53
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ez hülyeség hogy a fiúknak a teltebb lányok jönnek be... Ez teljesen attól függ hogy milyen a srác ízlése... Szerintem a teltebb lányok meg pont azt gondolják hogy a fiúknak a vékony lányok jönnek be...

Én is inkább a teltek lányok közé tartozom, nem a vékonyok közé.. és régen mindig úgy éreztem hogy a fiúknak a tök vékony lányok jönnek be, ma már tudom hogy ez azért nem így van... Meg kell találni azt akinek úgy tetszik az ember ahogy van :)

22/L

2015. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na már megint egy hülye általánosító kérdés. Valahogy az életben nem ezt látni.
2015. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 VaLaKiki9999 ***** válasza:
picikém pont hogy a fiuk a vékonyakra hajtanak aki kicsitt teltebb elkerülik mert hogy dagadt disznó
2015. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!