Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj vagy a mai...

Velem van a baj vagy a mai lányok többsége tényleg elutasítja azt, aki udvarol nekik?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a zenészeknek sokkal könnyebb az ismerkedés. Mégis ha udvarolok egy lánynak, akkor már természetesnek foghatom fel, hogy visszautasít... És amikor próbáltam semlegesen állni az egyik lányhoz, akkor majdnem összejöttem. Amikor próbálkoztam egy másiknál, akkor meg még jobban kihasznált...

#szerelem #zenész #visszautasítás #könnyebb párkapcsolatszerzés
2015. jan. 24. 13:54
 1/8 anonim válasza:
Az nem fordult még meg a fejedben, hogy rosszul udvarolsz? Nem bántásnak írtam.
2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert sok fiú/férfi nem ismeri a különbséget az udvarlás és a nyomulás között, sokuk pedig az utóbbit műveli anélkül, hogy egyáltalán tudná mennyire vér cink az, amit csinál.
2015. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem volt szerencsed.

Vagy kiprobalhatnal mas modszert is.

16/l

2015. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

túl nyálasan csinálhatod,ezeknek előbb kell a fa-*szom szerencsére mint a hülye kamu,szerelemes dumák


fel kell ismerni éppen mire van igény,és azzal vezetni.

2015. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, udvarolok. Bókolgatok, veszek valami kis apróságot csak úgy, találkozgatok, írok neki(k) verseket, stb. Nem az van, hogy ráerőltetem az akaratomat, hanem hagyom, hogy döntsön és én hozzá igazodom.

Soha sem azok jöttek szóba, akik a menőbb rétegbe tartoznak. Valamiért feléjük nem nagyon ment eddig semmiféle érzés és szerelem. Valamiért mindig a hozzám hasonló, jó értelemben vett különcöket találom meg.

Van olyan, hogy túlságosan csöpögős vagyok, de aki azt mondja, hogy soha sem volt olyan, az szerintem hazudik.

A másabb módszerekről: nem tudom, hogy milyen módszerek vannak még, de egyszerűen már úgy érzem, hogy nem nagyon fogok találni senkit sem... :/

2015. jan. 24. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Mindig akkor jon, mikor nem szamitasz ra. ;)

Nalam a humor a legfontosabb, es a kedvesseg, hatarozottsag.

2015. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Engem nagyon zavar, ha egy srác ennyire udvarol, folyton bókol. Idegesít.

Lehet, hogy más lány sem szereti az ilyen túl nyálas viselkedést.

De előbb-utóbb biztos találsz olyat, akinek ez tetszik. Szóval kitartást! :)

2015. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. jan. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!