Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki keres pont olyan pasit,...

Ki keres pont olyan pasit, mint én vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves középvezető nyelveket beszélő informatikus vagyok multinál Budapesten. Másfél szobás, étkezőkonyhás albérletben lakom, havi 100.000.-Ft EU albérleti támogatással 18 hónapig.

Korban hozzám illő komoly, tartós párkapcsolatot keresek. Nem a csinosság a döntö, hanem az intelligencia (legalább főiskolát elvárok), őszinteség, hűség, stb.

Szombathelyen szüleim 300 m2-es családi házában éltünk hárman (szüleimmel), jó anyagiak közt. Apámnak fémipair Kft-je van, anyám banki vezető, én sem keresek rosszul, de szülőkkel lakni párkapcsolati szempontból pocsék, ezért jöttem Budapestre.

Eddigi kapcsolataimmal nem laktam együtt lakásban, mert haza nem vihettem őket a lányok albérletben laktak, igy egy-két hetes (nász)utakra mentünk Rómába, Párizsba, Berlinbe, Londonba, Zürichbe szállodákba (nem lakásokba). Lezáratlat párkapcsolatom nem maradt Szombathelyen.

Elképzelésem: lakjunk együtt, szimpátia esetén egy ágyban, barátság esetén külön szobában, rosszabb esetben pedig szétköltözünk, mert addigra neked is megszerzem a havi 100.000.-Ft albérlettámogatást, már beletanultam.

Fontos számomra: szex, szinház (vidám), film, külföldi utak, és a finom kajákat is szeretem.

Negativ: alkohol, drog, dohányzás, stb. Saját alkoholfogyasztásom: napi fél deci vörösbor.

Zajos bulikba nem járok.

Irj, ha rám gondoltál.



2015. jan. 24. 02:28
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Anett a legklasszabb csaj az oldalon. Akinek ilyen az életszemlélete, az sokra viszi az életben. Aki ekkora sokk után lényegében visszatért a normál kerékvágásba, az akkor is társ lesz, ha valami nagy baj ér téged (baleset, súlyos betegség, háború, teljes vagyonvesztés, stb.) . Rábizhatod magad!

Tanitványaim közül egyetlen ilyen nőt sem ismertem, pedig sok évig voltam gimnáziumi tanár, aki már akkor tanitott erkölcsöt osztályfönöki órákon és kirándulásokon, amikor a

minisztérium még nem találta ki.

Szóval én őt választanam!

2015. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
én az mszpt választom
2015. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Az MSzP Oslo-ban van. Bocs elirtam: oszlóban.
2015. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!