Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki keres pont olyan pasit,...

Ki keres pont olyan pasit, mint én vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves középvezető nyelveket beszélő informatikus vagyok multinál Budapesten. Másfél szobás, étkezőkonyhás albérletben lakom, havi 100.000.-Ft EU albérleti támogatással 18 hónapig.

Korban hozzám illő komoly, tartós párkapcsolatot keresek. Nem a csinosság a döntö, hanem az intelligencia (legalább főiskolát elvárok), őszinteség, hűség, stb.

Szombathelyen szüleim 300 m2-es családi házában éltünk hárman (szüleimmel), jó anyagiak közt. Apámnak fémipair Kft-je van, anyám banki vezető, én sem keresek rosszul, de szülőkkel lakni párkapcsolati szempontból pocsék, ezért jöttem Budapestre.

Eddigi kapcsolataimmal nem laktam együtt lakásban, mert haza nem vihettem őket a lányok albérletben laktak, igy egy-két hetes (nász)utakra mentünk Rómába, Párizsba, Berlinbe, Londonba, Zürichbe szállodákba (nem lakásokba). Lezáratlat párkapcsolatom nem maradt Szombathelyen.

Elképzelésem: lakjunk együtt, szimpátia esetén egy ágyban, barátság esetén külön szobában, rosszabb esetben pedig szétköltözünk, mert addigra neked is megszerzem a havi 100.000.-Ft albérlettámogatást, már beletanultam.

Fontos számomra: szex, szinház (vidám), film, külföldi utak, és a finom kajákat is szeretem.

Negativ: alkohol, drog, dohányzás, stb. Saját alkoholfogyasztásom: napi fél deci vörösbor.

Zajos bulikba nem járok.

Irj, ha rám gondoltál.



2015. jan. 24. 02:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje
2015. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

Sári vagyok, 23 éves. Nemértek az internethez, öcsém seggit. Jólenne engem választani. Főzök jól, kényeztetlek, evéssel, szexel, mindennel.

Szépségkirálynő vagyok 2011 óta megyei. Nem hitelesittették, mert nemtudok angolul. Disznoság. Miköze az angolnak a szépséghez.

Van 1 hatéves fijam, de szeretnék töled is háromnégy gyereket majd, meg továbbtanulni akarok. Leszeretnék érettségizni 30 éves koromba.

2015. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Sárikám lelkem! Jóba hejeschirásod mint 1 haly-Dani álamfőnek. Közben egy Bródy János dalt dúdolok, Sárika....
2015. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
82%

A 15-öst válaszd, Te az EU támogatásból laksz, ő a magyar munkanélküliekből él. Összeilletek!

Az kissé fura, hogy akik azt mondják: priviben írnak Neked, miért érzik úgy, hogy ide is leírják nyilvánosan?

Adok pár %-ot, hogy egy újságíró vagy egy kutatási disszertációt író tette fel a kérdést, felmérés céljából...

2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én. Szülök neked gyereket is, csak írj, írj, írj !


( Lehetne előre az első 100 ezer forintot? )

2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Sokat törtem a fejem, hogy hogyan válaszoljak arra, hogy miért is irtam meg a családunk társadalmi helyzetét, hogy ne sértsek meg senkit.

Nos Sári jelentkezése erre olyan frappáns választ adott, hogy ki sem kell egészitenem.


Valaki azt irta, hogy nem lehet az együtt lakással kezdeni egy kapcsolatot. Szerintem lehet!! Külön szoba is van, ha nem elég a szimpátia a közös ágyhoz, bár első nap estére már ki szokott alakulni. Van némi dumám.

Nem véletlenül irtam, hogy kijárom a lánynak is az albérlettámogatást, mert ezzel anyagilag függetlenné válik, tehát csak akkor marad velem, ha tényleg maradni akar, nem kényszerből. Sok olyan (házas) párt látok magam körül, akiket csak az tart a közös lakásban, hogy egyiknek sincs hova mennie. Közben marják egymást. Ez nekem nem kell, tehát inkább legyen mindkét fél anyagilag független. Mivel nem várok el a jelentkezőktől semmi vagyont vagy magas fizetést (nem szempont a párkapcsolatnál), azért jó ha EU pénzből független.


Megjegyzésem a privatra irt válaszokról:

Azokra, akik nem irnak magukról semmit (hivatás, iskolai végzettség, életszemlélet, stb.) azok ne várjanak tölem választ. Egy odabökött Emailcim nem bemutatkozás. A telefonszám már alkalmas lehet arra, hogy elbeszélgessünk, de akkor fel is kell venni és nem hangpostára állitani.

Link a fotókkal viszont ellenkezik a nézeteimmel, mert nem a külső szerint akarok választani. A két aktfotós linket küldőn pedig ledöbbentem, bár nem vagyok meggyőződve róla, hogy valóban azt a lányt ábrázolja, aki nekem irt és nem az interneten találta egy aktgyüjteményben.


Voltak akik megkérdezték, hogy az eddigi barátnőimmel miért nem mentem el Szombathelyen albérletbe. Nem tehettem. Szüleim ismert emberek, rontanám a társadalmi megitélésüket, ha úgy tünne, hogy kitagadtak engem. Ezért jobb hely Budapest.


Mivel a privat terjedelme korlátozott, jobban örülök, ha ide ir valaki és csak az elérhetőséget (telefont) irja privatban, csak tudjam, hogy ki kicsoda, tehát azért jó lenne a nevet vagy #számot is odairni.

2015. jan. 25. 21:38
 27/33 anonim válasza:
25-ös! Ha férfi vagy, akkor elégedj meg majd a Nobel-díjjal... :DD
2015. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Az aktfotós csajokat átdobhatnád nekem ha a te gyomrod nem veszi be az ilyen borzalmakat
2015. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Anett vagyok 27 éves programozó-matematikus bankbiztonsági és adatkezelési területen.

Nem tudom, hogy rokkanttal egyáltalán szóba állsz-e hiszen szerintem nők tucatjai irnak neked.

Autóbalesetben elvesztettem mindkét lábfejem, de a légzsák megvédett, igy testem többi részén nincs látható nyoma a balesetnek. Meztelenül sincs látható nyom.

Amúgy teljesen egészséges vagyok.

Pasim nem sérült meg testileg, de lelkileg nem tudta elviselni, hogy ő vezette a kocsit, igy szakitott velem és megfutamodott. Akkor nagyon el voltam keseredve, hogy a kórházba egyszer sem jött be, de már szerencsésnek tartom magam emiatt, hogy nem házasság és gyerekek után derült ez a tulajdonsága ki, hanem amikor még függetlenek vagyunk. Azóta csak mobilon beszéltünk ritkán, mert perelem a biztositót és kellenek a kötvény adatai (drága biztositás volt a kocsin).

Már nem vagyok betegállományban, hanem dolgozom ugyanannál a banknál, mint előtte. Főnökeim megemelték a fizetésemet havi 140 ezer forinttal, mondván, hogy az akadálymentesitett lakás és a rokkankocsis élet, a rehabilitáció, stb sokba kerül. Rendes tőlük.

Számítanak a munkámra és jól is érzem magam ezen a munkahelyen.

Barátnőmmel élek egy háromszobás akadálymentesitett lakásban Budán. Ha összejövünk, neked kell ide jönni, mert én csak akadálymentesbe tudok.

Barátnőm tavasszal férjhez megy Németországba és Brüsszelben lesz majd tolmács, igy lesz hely a lakásban.

El tudom látni magam, tudok háztatást vezetni, megtanultam, hogy nem kell elkeseredni, hanem meg kell és meg lehet oldani mindent. Tavasszal felcsatolható cipőm lesz és állitólag mankó nélkül fogok járni, csak egy bot kellhet. Autót vezetni (átalakitottat) fogok tudni, kipróbáltam, könnyen beleszoktam.

Mióta rokkantkocsival járok (akkumulátoros), azóta felszedtem kb. 5 kg felesleges testsúlyt, igy egy picit duci vagyok.

Telefonszámom a privátodban.

2015. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
28: Az aktfotós csajokat megtaláltam a [link] oldalon, ahol több ezer ilyet találsz. Jó virusirtód legyen, mert az oldal ontja a virust.
2015. jan. 27. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!