Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki keres pont olyan pasit,...

Ki keres pont olyan pasit, mint én vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves középvezető nyelveket beszélő informatikus vagyok multinál Budapesten. Másfél szobás, étkezőkonyhás albérletben lakom, havi 100.000.-Ft EU albérleti támogatással 18 hónapig.

Korban hozzám illő komoly, tartós párkapcsolatot keresek. Nem a csinosság a döntö, hanem az intelligencia (legalább főiskolát elvárok), őszinteség, hűség, stb.

Szombathelyen szüleim 300 m2-es családi házában éltünk hárman (szüleimmel), jó anyagiak közt. Apámnak fémipair Kft-je van, anyám banki vezető, én sem keresek rosszul, de szülőkkel lakni párkapcsolati szempontból pocsék, ezért jöttem Budapestre.

Eddigi kapcsolataimmal nem laktam együtt lakásban, mert haza nem vihettem őket a lányok albérletben laktak, igy egy-két hetes (nász)utakra mentünk Rómába, Párizsba, Berlinbe, Londonba, Zürichbe szállodákba (nem lakásokba). Lezáratlat párkapcsolatom nem maradt Szombathelyen.

Elképzelésem: lakjunk együtt, szimpátia esetén egy ágyban, barátság esetén külön szobában, rosszabb esetben pedig szétköltözünk, mert addigra neked is megszerzem a havi 100.000.-Ft albérlettámogatást, már beletanultam.

Fontos számomra: szex, szinház (vidám), film, külföldi utak, és a finom kajákat is szeretem.

Negativ: alkohol, drog, dohányzás, stb. Saját alkoholfogyasztásom: napi fél deci vörösbor.

Zajos bulikba nem járok.

Irj, ha rám gondoltál.



2015. jan. 24. 02:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Én! Kéne írni egy botot No limit Texas Hold'em Pokerre. Tudsz?:D
2015. jan. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én! 95F
2015. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A megjelölt odalt nem ismerem, elérési utat irj, de jobb, ha ide irsz magadról tulajdonságokat, privatomra pedig telefonszámodat.
2015. jan. 24. 02:33
 4/33 anonim ***** válasza:
Lányok, tartsátok vissza az orgazmusotokat!
2015. jan. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%

"legalább főiskolát elvárok" szerintem ez butaság, hiszen az intelligencia nem ezen múlik.


Nincs felsőfokú végzettségem, de 4 idegen nyelvet beszélek (és folyamatosan újakat tanulok), érdekel a kvantumfizika, a csillagászat és általában a természettudományok. A saját vállalkozásom igazgatom lassan fél éve, elég sikeresen. Szeretek főzni és a házimunka sincs terhemre.


Ennek ellenére te nem vagy szimpatikus, mert olyan dolgokat soroltál fel, amik egy komoly és értékes párkapcsolat szempontjából másodlagos dolgok.

2015. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=P_xGh86Mu1k
2015. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
Én nem ismerkedni akarok veled, hanem kiváncsi vagyok, hogy hogyan sikerült az albérlettámogat (tényleg havi 100.000 ??) megszerezned és mennyi idő alatt.
2015. jan. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A támogatásról:

Vigyázz!! A jogszabály hülye! Előbb kell az igénylőlapokat beadni és csak utána szabad munkaviszonyt létesiteni. Életszerütlen. Én forditva csináltam, majdnem elúszott a támogatásom. A profi tanácsadók kihúztak a szarból némi kiskapuval.

Szóval keresgéltem az alábbi honlapokon alberlet.hu kauciomentes.hu olx.hu jofogas.hu és ráakadtam (nem tudom melyiken a négy közül) egy információs telefonszámra, ahol egy jól felkészült üzletkötö vette fel. Elmondta a feltételeket, bementem az irodájába, az összes papirt kitöltötte nekem (nagy halom papir kell) én csak aláirtam, leadtam. Egy hét alatt meg volt a pénz!


Ja vigyázz! Ha túl sokat keresel nem kapsz támogatást. Megmondják az üzletkötök, hogy mennyi bruttóra szerződj a maximális pénzhez és egy hét múlva, amikor megvan a határozat a pénzről, akkor már munkaszerződhetsz, ahogy akarsz, akkor már nem veszik el.

2015. jan. 24. 02:57
 9/33 anonim válasza:
Mannyibe került neked az üzletkötö díja?
2015. jan. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Én férfi vagyok ugyan, de had adjak egy-két tanácsot:


- ne azzal próbálj csajozni, hogy hol dolgozol, azzal meg pláne ne hogy a szüleid háza hány négyzetméteres.


- az pláne gáz, hogy azzal indítasz, hogy együtt laktok meg hány százezer forint a hozzájárulás. Mindennek eljön az ideje, ne siettesd. Kiakasztó, ha erről beszélsz rögtön.


- kit érdekel, hogy mit dolgoznak a szüleid? Ennek semmi befolyása nincs a párkapcsolataidra..


- nem lehet úgy nekiindulni a randizásnak hogy "lakjunk együtt".. Mindennek megvan az ideje.


Legyél laza, kedves a lányokkal, ne traktáld őket ezekkel a f..szságokkal. Ha jól alakulnak a dolgok úgyis összeköltöztök, de ha rögtön beadod az ilyen dumákat csak elijeszted őket.

2015. jan. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!