Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki keres pont olyan pasit,...

Ki keres pont olyan pasit, mint én vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves középvezető nyelveket beszélő informatikus vagyok multinál Budapesten. Másfél szobás, étkezőkonyhás albérletben lakom, havi 100.000.-Ft EU albérleti támogatással 18 hónapig.

Korban hozzám illő komoly, tartós párkapcsolatot keresek. Nem a csinosság a döntö, hanem az intelligencia (legalább főiskolát elvárok), őszinteség, hűség, stb.

Szombathelyen szüleim 300 m2-es családi házában éltünk hárman (szüleimmel), jó anyagiak közt. Apámnak fémipair Kft-je van, anyám banki vezető, én sem keresek rosszul, de szülőkkel lakni párkapcsolati szempontból pocsék, ezért jöttem Budapestre.

Eddigi kapcsolataimmal nem laktam együtt lakásban, mert haza nem vihettem őket a lányok albérletben laktak, igy egy-két hetes (nász)utakra mentünk Rómába, Párizsba, Berlinbe, Londonba, Zürichbe szállodákba (nem lakásokba). Lezáratlat párkapcsolatom nem maradt Szombathelyen.

Elképzelésem: lakjunk együtt, szimpátia esetén egy ágyban, barátság esetén külön szobában, rosszabb esetben pedig szétköltözünk, mert addigra neked is megszerzem a havi 100.000.-Ft albérlettámogatást, már beletanultam.

Fontos számomra: szex, szinház (vidám), film, külföldi utak, és a finom kajákat is szeretem.

Negativ: alkohol, drog, dohányzás, stb. Saját alkoholfogyasztásom: napi fél deci vörösbor.

Zajos bulikba nem járok.

Irj, ha rám gondoltál.



2015. jan. 24. 02:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Az üzletkötö semmibe sem került nekem, mert a lakástulajdonos jutalékából élnek. Ezzel picit drágább ugyan a lakás, de nem én fizetem, hanem az Unio, igy meg nem érdekel.

Szedtek egy biztositékot ugyan arra az esetre, ha megcsinálnak minden papirt és én mégis visszalépek (mondjuk külföldre megyek dolgozni, ahelyett hogy Budapesten bérelnék), de ezt azonnal (aznap) visszakaptam, amikor megjött a bankszámlájukra az első Uniós pénz.


Még egy buktató ez év januártól:

Az Unió már nem fizet magán lakástulajdonos (8-as adóazonositóval kezdődik) számlájára, hanem a bérbeadónak Eurpai Unios pénz befogadó adószámának kell lenni, csak onnan számlázhat. Az üzletkötök ezt hamar megtanulták, és csupa olyan lakást kaptam, ami olyan Kft-n át szerződött, akinek volt ilyen adószáma.

Több lakást is meg lehet nézni ingyen.

2015. jan. 24. 03:10
 12/33 anonim ***** válasza:
57%

Még egy karót nyelt, meg nem értett, külsőségekre görcsösen figyelő alkat. Álsznob, kiégés jelei tapasztalhatóak.

Nagy összegben fogadnék, hogy a kutya nem fog neked írni

2015. jan. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:

Fruzsina vagyok, 25 éves, újságiró, riporter szakos felsöfokú német és felsőfokú angol tudással. Mindkét helyen éltem 6-6 hónapig Erasmus ösztöndijjal.

Szeretek főzni, azért kissé telt vagyok (62 kg)

Telefonszámom a privatodban.

2015. jan. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Ez itt kérem a reklám helye! :D


Most akkor tulajdonképpen mit keresel? :) Lakótársat vagy barátnőt? Ha utóbbi, akkor mit vársz, hogy jön a nagy ő és rögtön odabútorozik?! :) Másrészt, te elvársz dolgokat, de hol vannak megemlítve pl. a te hiperszuper pozitív tulajdonságaid?


Kérem, ez most itt a reklám helye volt...(igazad van, a negatív reklám is reklám) ;)

2015. jan. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:

Tanárnő, angol nyelv magán nyelviskolában.

Budapesten albérletben lakom barátnőmmel, amúgy szegedi vagyok, 28 éves.

Nehezen tudok ismerkedni, nem járok sehova, tanulóink pedig csupa munkanélküli, mert az állammal van szerződése a nyelviskolánknak.

Privatodra Email címet küldtem, nem telefont.

Kiváncsi vagyok. Már most a hét végén találkozhatnánk.

2015. jan. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Micsoda csajozas megy itt kerem :D
2015. jan. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nem kellesz gagyi a fizud

100000 középvezetőként? ne viccelj :D

Albérletbe laksz ? kinek kell ez ? nekem nem

szüleid is csórók 300nm es ház?

az egy kajiba


a napi bevásárlásom nem tudnád fedezni

2015. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#4 én majdnem összepisiltem magam.. xD


A leírtak alapján nem lenne rossz, ha keresnék, de már nem, így sorry.

2015. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Biztos tele van már a privátod cimekkel. Te egy jó pasi vagy. Ennek ellenére hátha lesz szerencsém és megismerkedünk. Anikó a nevem 27 éves.

Békéscsabán élek felsőfokú pénzügyi végzettséggel és vállalkozóknak könyvelünk, alkalmazott vagyok.

Budapesten tervezem az életet és idővel saját könyvelőirodával, mert ott több az ügyfél.

Privatban az Emailem AniAni ....

2015. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
És vannak, akik írnak neki, beszarok. :D
2015. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!