Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Nők! Mikor ellőszőr...

Lányok. Nők! Mikor ellőszőr leszólít titeket egy fiú, akkor mi az a megjelenés, amivel lehet némi esélye nálatok és nem szúrja el kapásból a dolgot? Mi a megfelelő megszólítás amitől nem vágja el magát nálatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy fiú egy kicsit félénk, szóval nem teljesen magabiztos, akkor az már nagyon kiábrándító tud lenni?

2015. jan. 23. 09:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Meggyőződésem, hogy a 10-es választ férfi írta. Ettől még nem hülyeség, csak mondom, hogy ez nem egy nő tanácsa volt, hanem egy az ismerkedéshez valamennyit konyító srácé.

A direktebb módszer is sikeres tud lenni, nekem legalábbis az válik be jobban, mert kényelmesebben érzem magam benne.

2015. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11: Szerintem is. Egyébként az mi, hogy felszállok egy buszra, de azt se tudom, hova megy? :D
2015. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló! Köszönöm a tanácsokat, ezek adtak némi támpontot.
2015. jan. 23. 11:03
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem végül is mindegy, hogy ki ad tanácsot. Ott a helyszínen valószínű egy köszönésnél tovább úgyse fogok tovább eljutni...
2015. jan. 23. 11:06
 15/19 anonim ***** válasza:
Legyen laza,de ne bunkó.Legyen humoros.Legtöbbször a tetoválásaim miatt szólítanak meg,vagy megkérdezik milyen zenét hallgatok stb.
2015. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem még az is bejöhet valakinek,hogy félénk vagy. De az a lényeg,hogy kezdeményezz,mert ha magamból indulok ki,akkor én nem fogok.. 17/L
2015. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a 10-est pasi írta. :D Folyton ezzel a kisállat kereskedéssel jön elő. :D
2015. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10-es, akár férfi, akár nő, nagyon jókat írt. Viszont az utcán való leszólítgatást nem szeretem, főleg nem javaslom a félénkebbeknek, mert szerintem ott valószínűbb az elutasítás. Mindenki megy valahova, többnyire siet (én mindig), úgyhogy csak fél füllel figyelnek egymásra, és már futnak is tovább. Buszon vagy buszmegállóban már egyszerűbb lehet, ott mindenkinek muszáj várnia, és lesz időd a félénkek "hatásszüneteire" is. :) A félénkség szerintem nem gáz, csak indíts normálisan, nem ilyen "szia, tetszel" szöveggel. És ha valamivel elő tudsz csalni egy mosolyt, sose hagyd ki. Ha nem koszos, szakadt csövesnek nézel ki, a megjelenés se nagyon számít.
2015. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 10-es nagyon jókat írt!
2015. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!