Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Nők! Mikor ellőszőr...

Lányok. Nők! Mikor ellőszőr leszólít titeket egy fiú, akkor mi az a megjelenés, amivel lehet némi esélye nálatok és nem szúrja el kapásból a dolgot? Mi a megfelelő megszólítás amitől nem vágja el magát nálatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy fiú egy kicsit félénk, szóval nem teljesen magabiztos, akkor az már nagyon kiábrándító tud lenni?

2015. jan. 23. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok.

21/F

2015. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak úgy random leszólítod, akkor a félénkségeddel elvágtad magad egy életre. Igazából azt tapasztaltam nemrég (mert igen sok lányt kellett leszólítanom), hogy a külsőnél 1000x fontosabb az, hogy hogyan szólítod meg. Ha értelmesen meg tudsz fogalmazni egy mondatot és még pár jó poént is bele tudsz fűzni, akkor van nyert ügyed. De ehhez pörgetni kell a témát, nincs idő félénkeskedni. Ha látják, hogy van benned kurázsi, az nagyon sokat dob a megítéléseden. Mondom, ez nem a külsőn múlik.
2015. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az utcán szólít le egy teljesen idegen, akkor zavarba jövök, megijedek, úgyhogy gyorsan továbbállok :)

Ha társasággal vagyok vagy valamilyen szórakozóhelyen és úgy jön oda valaki ismerkedni, akkor az a fontos, hogy normális legyen, kedves, ne legyen bunkó, nagyképű, túl nyomulós. Az jó ha vicces, barátságos.

2015. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszont, ha egy ilyen tuti szövegre vágysz, ami egységesen minden nőnél beválik, na olyan nincs. Mindegyiknek személyre szabott, változatos duma kell. Erre vagy ráérzel magadtól, vagy elfelejtheted az egész leszólítósdit. Ezt nem lehet tanítani/tanulni.
2015. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Van benne valami, amit a 2. írt.

Tényleg van az a típus, aki csak mondja, mondja és mondja és nem hagyja, hogy lerázd :) Persze ezt nem erőszakosan csinálja, hanem inkább viccesen. Ez tényleg bejön :)

2015. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Énis ien vagyok am félénk... szval erre énis kivancsi vagyok :-)
2015. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Aki nem tud vicceskedni, meg nem is az a nagydumás, az mit csináljon? Törődjön bele, hogy neki itt nincs esélye?
2015. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkező válaszokat, jöhetnek még.


Egyébként az a problémám, hogy egy kicsit félénk vagyok, gátlásos. A környezetemben lévő lányok mondták, hogy ez még kedvelhető tulajdonság is lehet. Ami adott némi önbizalmat. De viszont ebből fakadóan, ha megtetszik egy lány és lépni szeretnék, egy kicsit leblokkolok. Nem tudom, hogy hogy kezdeményezzek, illetve folytassak egy illyes fajta beszélgetést.?

2015. jan. 23. 10:10
 9/19 anonim ***** válasza:

félénk vagy is járhat a szád folyamatosan


azt nem nagyon lehet tanulni hogy pörögjön a nyelved de ontsd a hülyeséget, az se baj ha szóhoz se hagyod jutni szinte

szinte mindegy mit rizsázol csak folyamatos legyen és egyikből adódjon a másik szöveg

nem vagyok egy adonisz de dumálni azt nagyon tudok

hidd el többségbe ez is elég

2015. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne támadj le. NE azzal gyere oda hozzám, hogy tetszem neked és meg akarsz ismerni. Ezekről egy szót se ejts egész végig amíg beszélgetünk.


Gyere oda valami semleges témával, ami kötődik a környezethez ahol vagyunk. Az utcán kérdezd meg pl. hogy hol van nem tudom, pl. egy kisállat kereskedés. A buszon kérdezd meg hogy merre megy ez a busz. A szupermarketben hogy a kosaramban lévő egyik termékről mit gondolok. A ruhaboltban hogy ez az XY ruha hogy áll rajtad szerintem. És aztán ilyenekről beszélgessünk az első percekben. Aztán nagyon finoman 5-10 perc után lehet váltani más témára is.

Ha jó vagy, akkor 15 perc beszélgetés után simán megadom neked a számom.

2015. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!