Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedésnél...

Internetes ismerkedésnél miért tűnnek el az emberek pár üzenet után?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért tűnnek el a lányok ismerkedésnél, pár üzenetváltás után mint szürke szamár a ködben? Sokszor beszélgetek velük és egyszer csak megszakad minden kapcsolat pedig még a beszélgetés sem lett lezárva.


Most is körülbelül egy hete találtam rá itt egy lányra (kiírt egy kérdést, hogy ismerkedne), aki végre közel lakik hozzám (eddig csak az ország másik feléből voltak lányok, de értelemszerűen nem fogok 400 km-et utazni, hogy találkozzam velük), a fényképei alapján pedig még össze is illenénk. Normálisnak tűnt, nem az a ribizli típus és a hobbija is nagyon tetszik.


Nem beszéltünk még túl sokat (vizsgák miatt lényegében), de képet már kért, én is kaptam; azóta viszont eltűnt. Igen, gondoltam arra is, hogy a pofám nem volt szimpatikus, de az is megfordult a fejemben, hogy másokkal is próbálkozott és jobbat talált. Őszintén nem tudom.


Legalább valami kis magyarázat, vagy akármi jó lenne ilyenkor, hogy ne várjon az ember feleslegesen. Még csak el sem köszönt...


2015. jan. 22. 18:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10. Mondjuk ez is igaz, amit a 10-es mond, most ha megmondaná, hogy kibas.zott ronda vagy, többet se mernél képet küldeni másnak, vagy - ahogy írtad is - kamuképet küldenél, aminek megint nincs értelme.
2015. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10: Te küldenél olyan lánynak fotót, akiről már tudod, hogy marhára nem az eseted? Ha én sem kaptam volna róla képet, miután átküldtem a sajátomét, tiszta sor lenne. De így...


Egy esetben egyébként én úgy zártam le a dolgot, hogy megírtam neki azt, hogy nincs most időm ismerkedni, sok dolgom van és majd később keresem.


11: Tudom, hogy nincs értelme. De kíváncsi lennék valamire...

2015. jan. 22. 18:32
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, én küldenék képet, ha már ő is küldött, és így volt megbeszélve, még ha nem tetszik, akkor is. De persze utána lelépnék én is (mint ő), csak én valami ürüggyel.
2015. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13: Akkor ezek szerint máshogy gondolkodunk, mert én nem feltétlenül küldenék. Oh well...
2015. jan. 22. 18:43
 15/23 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nagyon kevés az őszinte ember, még így neten keresztül is. Én is utálok visszautasítani bárkit is, mert tudom, hogy megbántom, akármilyen kedvesen is tálalom.

Szóval mérgelődhetsz rajta, hogy szó nélkül lelépett, de nem érdemes, úgysem tudsz tenni ellene semmit.

2015. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15: Hát, nyilván... csak szarul esik.
2015. jan. 22. 18:50
 17/23 Pain for Pleasure ***** válasza:

#16

Lesz még ennél rosszabb is, ne aggódj. Éljen a pozitív gondolkodás. :D

Fel a fejjel! :)

2015. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tényleg ne vedd ennyire a szívedre, jól írta valaki, a netes ismerkedés az első élő találkozásnál kezdődik, addig vedd úgy, mintha csak egy ismeretlen emberrel beszélgetnél a vonaton, aki amikor leszáll, megy is tovább, és már el is felejt.
2015. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2015. jan. 22. 19:03
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért erőltetitek ennyire ezt az internetes ismerkedést? Az előttem szóló egyik hozzászóló is írta, hogy zsákutca. Tök igaza van! Nem kell komolyan venni interneten a lányokat, alkalmi beszélgetőpartnernek jók, mint ahogyan mi is azok vagyunk nekik ideiglenesen, de ez így természetes, és nem kell túlságosan beleélnie senkinek se magát ebbe. Ha az utcán, boltban, suliban, bárhol leszólítasz egy lányt, már ott eldől a legelső pillanatban, hogy rokonszenveztek-e egymással, és nem kell napokig/hetekig/hónapokig áltatni egymást. Szerintem ti se fektessetek sok energiát a netes ismerkedésbe, mert csak fals illúziókba kergetitek magatokat.
2015. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!