Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Internetes ismerkedésnél...

Internetes ismerkedésnél miért tűnnek el az emberek pár üzenet után?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért tűnnek el a lányok ismerkedésnél, pár üzenetváltás után mint szürke szamár a ködben? Sokszor beszélgetek velük és egyszer csak megszakad minden kapcsolat pedig még a beszélgetés sem lett lezárva.


Most is körülbelül egy hete találtam rá itt egy lányra (kiírt egy kérdést, hogy ismerkedne), aki végre közel lakik hozzám (eddig csak az ország másik feléből voltak lányok, de értelemszerűen nem fogok 400 km-et utazni, hogy találkozzam velük), a fényképei alapján pedig még össze is illenénk. Normálisnak tűnt, nem az a ribizli típus és a hobbija is nagyon tetszik.


Nem beszéltünk még túl sokat (vizsgák miatt lényegében), de képet már kért, én is kaptam; azóta viszont eltűnt. Igen, gondoltam arra is, hogy a pofám nem volt szimpatikus, de az is megfordult a fejemben, hogy másokkal is próbálkozott és jobbat talált. Őszintén nem tudom.


Legalább valami kis magyarázat, vagy akármi jó lenne ilyenkor, hogy ne várjon az ember feleslegesen. Még csak el sem köszönt...


2015. jan. 22. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
sanszos, hogy a pofád nem volt szimpatikus, csak nem akart megbántani egyből, kicsit még dumálgatott majd lelépett
2015. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Csak nagyjából olvastam végig,de velem is pont ugyanígy van :D Sőt szombaton megbeszéltem az egyikkal egy randit,úgy látszott mintha ő is akarná(egy csomó szmájlit rakott az üzenetbe) vasárnap meg le lettem tiltva. xD Mindebből nekem az jön le,hogy az online ismerkedés= zsákutca,időpazarlás. Max úgy jó,ha közben ismerkedsz élőben is,és ha ne adj isten egy randi összejön..de nem szabad rá alapozni.
2015. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg nem tetszettél neki külsőleg,mert sajnos az itteni lányok többsége is inkább a külsőre megy,és mivel úgy van vele hogy úgyse találkoztok személyesen,úgysem ismeritek egymást így nem "erőlteti" meg magát azzal hogy elköszön vagy lezárja az ismerkedést,egyszerűbbnek találja ha így csinálja.
2015. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
90%

Hosszabb beszélgetés esetén:

Legfőképp azért mert megunják egymást, összevesznek, kiderül hogy már kevésbé szimpatikus a másik.. Bármi lehet, ennek elég sok eshetősége van.


Pár üzenetváltás után általában azért, mert más dolgok van, valójában nem is akarnak ismerkedni, vagy csak nem érzik azt vele kapcsolatban, hogy na ez egy érdekes személyiségű srác meg akarom ismerni.


Lehet az is, hogy márt érdekesebbnek talált. Legtöbbször netes ismerkedés után ne várj magyarázatot. Kevés olyan ember van aki venné a fáradtságot és megindokolná, különben is azzal még meg is bántana (ha olyan). Egyszerűbb eltűnni.

2015. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem ilyennek képzelt el amilyen vagy,ha képcsere után letiltott.Azért annyit mondhatott volna,hogy nem vagy az esetem és inkább hagyjuk a dolgot.
2015. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"hogy ne várjon az ember feleslegesen"


Nem kell várnod ilyenkor, ha 1. max 2 nap után nem válaszol akkor felejtős. Abban ne reménykedj, hogy nincs rá ideje, tanul, stb. ha érdekelnéd kb 5 perce biztos lenne rá, hogy írjon (pláne hogy manapság már bárhonnan lehet netezni, nemcsak otthonról, telóról, tabletről, stb).

2015. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1-3: De ez a szánalmas az egészben, hogy esélyt sem ad. Egy fénykép alapján dönteni... Itt lakik tőlem 25 km-re, simán tudnánk találkozni. Legközelebb esküszöm kamu képet fogok átküldeni nekik.


2: Legalább engem nem "etetett be" és nem az utolsó pillanatban derül ki, hogy menjek a p...ba.


4: Az biztos, hogy akart ismerkedni, mert ő írt ki ismerkedéssel kapcsolatos kérdést és később írta, hogy aki akar írhat neki. De igen. Azt hiszem nem voltam eléggé szimpatikus. Körülbelül csak annyit tudtunk meg egymásról, hogy hogyan nézünk ki és ki mit csinál, hol tanul.


Arra viszont már én rájöttem, hogy hosszú beszélgetéssel nem lehet az embert teljesen megismerni. Muszáj a mielőbbi találkozás. Ha pedig ez elmarad, nagyon hamar elkopik az egész. Az eddigi rekordom egy év beszélgetés, találkozás nélkül. Pár hete értem el oda, hogy már nem érdekel a lány egyáltalán és őt konkrétan én nem keresem.


5: Hát a poén az egészben, hogy még egyik este írt, hogy küldjek máá képet, mert jobb arcot kapcsolni a beszélgetőtárshoz. Még akkor este küldtem, semmi válasz, aztán reggel ő is írt, küldött is képet, válaszoltam és ennyi volt. Minek küldött akkor magáról képet nekem?


6: Most elkeserítettél, de nagyon igazad van.

2015. jan. 22. 18:23
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem is érdemes az interneten ismerkedni úgyis csak csalódni fogsz az emberekben, hogy milyen kétszínűek bár ez nem csak ott áll fent hanem máshol is.


Azt jegyezd meg, hogy nehéz kifogni a jót.

2015. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet: pl. az is, hogy nem saját magát adta.

A képek máshonnan vannak, vagy csak 15 évesek, vagy netán fiú. Vagy egészen más célja volt veled, és nem is akart találkozni.

Minden előfordulhat, és egyet kell megjegyezni: internetes ismerkedés az első találkozónál kezdődik!

Aki addig nem jut el, az még nem ismerkedés: ez nem nevezhető még semminek, tehát kár siratni.

2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Kurtz Bickle ***** válasza:

Nem tetszettél neki. Ez van. Ezt hogy közölje mégis?


Tudom, hogy rosszul esik, és valójában ez sem megoldás, de most őszintén, mit lehet ebben a helyzetben tenni?


Én hasonló helyzetben egy nőnek nem tudnám megmondani, hogy "ne haragudj, de nem tetszel, így mégsem szeretnék randizni veled". Rettentően kegyetlennek érezném magam.

2015. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!