Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Szerelmes vagyok a tanáromba! Ha elmúlik akkor mikor?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és tetszik, vagy szerelmes vagyok a 40 körüli tanáromba. 2 éve tetszik. Érdekelne, hogy egy ilyen plátói szerelem mikor is fog elmúlni.

2015. jan. 18. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
soha
2015. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Este hétkor.
2015. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miután könnyítettél magadon.
2015. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már 11éves korod óta szerelmes vagy belé?
2015. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn 11 órakor.
2015. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, akkor tanított, most már sajnos nem, de egyre jobban érdeklődöm iránta és ez már zavar.
2015. jan. 18. 16:33
 7/7 anonim válasza:
Nagyon sok idő múlva... Sorry nem tudlak felvidítani. Én is hasonló helyzetben vagyok, ez ilyen és csak egyre rosszabb lesz. Én már csak szomorkodom nem tudom nálad hogy van de az én esetembe felesége is van... És beszél is az osztály előtt róla. Nem tudom mennyire érdekel az irodalom meg a regények de nekem sokat segített, hogy elkezdtem írni egy regényt egy tini és a tanárja közötti létrejött párkapcsolatról, abbi bármit beleírhatsz amit szeretnél, hogy a valóságban megtörténne. De sose fog. Ezzel az az egyetlen gond, hogy ez még táplálja az iránta érzett szerelmedet. De én nem is akarok kiszeretni belelő. Vagyis hogy igen, de közbe mégse. Szerintem ismerős számodra az érzés.
2015. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!