Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 16 éves lányok, miért...

A 16 éves lányok, miért félnek a 20 éves pasiktól? De még a 17 évesek egy része is?!

Figyelt kérdés

Most egy kicsit szeretném ezt kirészletezni, nem vagyok pedofil elsőnek is.


Másodrészt: 17-18 év az ami számomra így "célpont", de inkább legyen 16 mint 19. Ennek egy oka van, nekem legalább 2 év kell a javamra.


Ennek több oka is lehet, felesleges keresgélni, a lányok előbb érnek mint a férfiak, én is koránérő voltam ugyan, de ettől független mindig 1-2 évvel fiatalabb lányok azok, akikkel agyilag 1 húron pendülünk, viszont bizonyos értelemben ezek közül is csak azokkal tudok kijönni, akik már képesek felnőtt fejjel is gondolkozni.


Na de a lényeg, élőben sem, és pl. beszélgetős oldalakon sem igazán preferálják a 16 évesek azt, hogy 20 vagyok.


16 évessel pedig én is csak ritka esetben jönnék össze (mármint ha azon ritka lányok közé tartoznak akik tényleg érettebben gondolkoznak mint a kortársaik.


Amikor egy 17 éves menekül a korom hallatán azon végképp kiakadok.


Főleg úgy hogy nem vagyok se bunkó, se perverz, se olyan aki bármit ráerőltet a másikra.


Viszont annó a volt lány osztálytársaimnak 15 évesen 19 20 21 22 éves paliaik voltak és ez akkor tökre elfogadott dolog volt még ha szerintem "15" évesen egy lánynak nem is az ágyban a helye.


Na most akkor mi is a helyzet? Múltkor azt mondta rám egy 16 éves, hogy biztos nagyon élettelen lehetek hogy ennyire a fiatalabbakra bukom. Pedig önérzetileg meg ilyenekkel nincs gond, csak... mivel a "nagy" többséget zavarja ez a korkülönbség ezért most várólistán vagyok....


míg legalább 21-22 nem leszek (mert akkor talán már a 18-asok se menekülnek).


2015. jan. 15. 19:55
1 2
 11/12 anonim válasza:

9-es vagyok :D


Videken is van valasztek boven. Bar engem inkabb a 15-16 eves korosztaly talal meg. Ok meg egyenlore fiatalak kapcsolathoz. :) Keress olyanokat akik hosszabb tavra terveznek es akkor talan nem lesz problema a korkulonbseg, szerintem. :)

2015. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom milyen lányoknál próbálkozol, de 16 vagyok Pesti és ugye itt van választék. Nekem mégis a minimum 2-3 évvel idősebb srácok jönnek be. A velem egy idősek még nagyon gyerekesek nekem.
2015. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!