Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a "kedves...

Miért van az hogy a "kedves fiúk és lányok" itt sírnak hogy a másik félnek nem kellenek mert ilyenek?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket és hol az egyik hol a másik fél írja hogy ő kedves-aranyos, de így a másik nem észre sem veszi vagy éppen ilyen pasit/csajt keres. Napi szinten több ilyen kérdés jelenik meg és engem érdekelne, hogy ezek az emberek komolyan nem találják meg egymást vagy csak nem akarják?

2014. dec. 28. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted miért?

Mert ezek élettelen senkik!

Csak itt írják hogy milyenek aztán az anyjával él és 200 kiló!

2014. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy részükre ez igaz de van itt olyan is aki tényleg jól néz ki (nem tudom hány%).

Most komolyan nem fér össze az hogy valaki igényes legyen és kedves ? Szóval vagy vagy?

2014. dec. 28. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Jaja, jól írja az első.

Nők esetében 80%-ban az szokott lenni a probléma forrása, h a nő egy ribizli, csak nem veszi észre magát.

Férfiaknál meg az, h egy szerencsétlen luzer az illető, aki kétségbeesetten kompenzál a kedvességével...

2014. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem többen fognak írni fiúk,lányok vegyesen de látom ilyenkor nem hozza őket lázba a téma.
2014. dec. 28. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit kitárgyalni...
2014. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog,az ilyen lányok is ugyanúgy az álomhercegre várnak,és én mint ilyesmi srác,esélyt sem kapok tőlük ugyanúgy...és ha megnézed ez a valós,csak menj fel társkeresőre is,írtam ilyen tök kedves lányoknak,és még csak vissza sem írtak,de több éve ott vannak fent,és senki sem jó nekik ezek szerint...

Ugyanez van a való életben is,és ezen az oldalon is.

Beszélgettem már itt is ilyesmi csajjal,először teljesen kedves volt velem,még közös ismerősünk is volt mint kiderült,majd miután látott rólam képet,többet már soha nem válaszolt semmire...

23/F

2014. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz akármilyen kedves, ha ezt a tulajdonságodat nem tudod megmutatni. Tehát ha nem mersz kezdeményezni, ha nem tudsz udvarolni, ha csajként nem tudsz befogadó lenni, megbszhatod a kedvességedet. Ha csak te tudod magadról, hogy humoros, jókedélyű figura vagy, de morcos pofával mászkálsz, akkor mindenki besavanyodott köcsögnek fog gondolni.
2014. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi szerelem a valo eletben van es nem a neten. Itt csak futo kalandok varnak vagy az sem. Miquelnek igaza van megkel mutatni az enedet. itt sosem tudod igazan megmutatni.
2014. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!